Ana Sayfa İletişim

Monta Verde Hotel & Villas - Monteverde Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Monta Verde Hotel & Villas - Monteverde hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Monta Verde Hotel & Villas - Monteverde Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Mukemmel
Mimari olarak çok modern ve temiz bir otel hergun carsaflari degistiriyorlar.yemekleri az cesit cok lezzet👍.(akşam yemeklerinde yogurt cikartmadilar birtek o eksikti)çalışanlar guleryuzlu sahibi hergün slm verenr ilgili biriydi.yolunuz fethiye ye düşerse mutlaka gidip kalın huzur ve kafa dinlemeye birebir.herşey için teşekkürler monteverde👏


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Monta Verde Hotel & Villas - Monteverde Fethiye

Şikayet Et