Ana Sayfa İletişim

Hotel Destan Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Destan hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Destan Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Rezalet bir Otel
Otel tek kelime ile rezalet. Oteli bu derecede kötü yapan odaları. Odalar çok kirli, rutubetli, uyumaya elverişli bile değil. Çoğunlukla turistler var, ucuz diye tercih ediyolrlar, lakin ucuz olması insan sağlığını hiçe saymayı gerektirmez. 1 gece kaldım. Otele yerleşince rezati gördüm ve gece geç saatte eşimle uyumaya gittim, 3-4 saat uyuyabildim ve sabah oteli büyük bir keyifle terk ettim. İnşallah gerekli makamlarca uyarılırlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Destan Fethiye

Hisaronu Center
Fethiye
Turkey

Şikayet Et