Ana Sayfa İletişim

Gunes Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gunes Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gunes Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

odalar temiz, personeller profesyonel,mutfağı temiz yemekler harikaydı..otelin denize sıfır olması çok harika hemen önünüzde uzunca bir sahil bandı, ne diyebilrim ki başka yaptığım tatili şimdiden özledim..güneş otel ve çalışanlarına çok teşekkür ederim


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumailemle birlikte 1 hafta tatil yaptık, herşey mükemmeldi otel temiz yemekler harika kesinlikle tavsiye ederim..


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gunes Hotel Fethiye

Calis Plajı
Calis
Fethiye
Turkey

Şikayet Et