Ana Sayfa İletişim

HOTEL NAZAR GARDEN Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer HOTEL NAZAR GARDEN hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

HOTEL NAZAR GARDEN Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Kötü
Çok kötü buyıl da;şakın gitmeyin.tuvaleti banyosu;taharet musluğu hep bozuktu.yemek çeşidi YÖK;kahvaltıda siyah zeytin bile yoktu 5 sabah ta;bozuk süt çıktı;uyarınca sessizce döktü patron;haşlama çay içtik hep.sabah karpuz isteyince patron maliyetli olduğunu söyledi asık suratıyla


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Okadar cok guzeldıkı bir ütü bile verilmedi nazar garden wifi yok buzdolabı yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbu otelde 4 gece kaldık.yabancılara günaydın var biz türklere günaydın yok.10 kisi 3 ailegittik çocuklarımız makarna ve pilavı seviyorlar ikinciye almaya gittiklerinde alman çocuklara kalmıyacak diye bir sürü söylendiler. sanki biz para vermeden otelde kaldık. yemekler erkenden tükeniyor.erken gidersen yersin birdaha konmuyor.diğer havuz ve temizlik bakımından güzeldi.birde çifte standart uygulanmasa..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtekrar gideceğim
temiz,yemekleri güzel ve sıcaktı.büyük otellerdeki kalabalık ve soguk ortam yok.aile işletmesi çok samimiler.aynı zamanda eğlenceli bir aile.havuz temizligine çok önem veriliyor,aguapark havuzu çocuklar ve yetişkinler için düşünülmüş.tatilde dinlenmek isteyenler için uygun bir yer.seneye gitmeyi düşünüyorum, herkese tavsiye ederim.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

HOTEL NAZAR GARDEN Fethiye

HOTEL NAZAR GARDEN
Denizkent yolu no:19 çiftlik / Fethiye /Muğla
Tel:  +90 252 622 09 02-03
Fax:  +90 252 622 09 04
info@nazargarden.com
www.nazargarden.com

Eğer Büyük Şehrin Kalabalık Otamından Gürültüsünden, Stresten   Uzaklaşmak İstiyorsanız; Dingin, Huzurlu, Maviyle Yeşilin Doğanın Resmini Çizdiği FETHİYE'de KocaÇalış'ı Tercih Edebilirsiniz...   NAZAR HOTEL Adından da Anlaşılacağı Gibi Doğaya Nazar Değmemiş, Yeşilliklerin Arasında, Hizmetin Sınırsız Olduğu Bir Otel, Aslında Oteldende Öte Kendi Eviniz Kadar Hissedebileceğiniz Pansiyon Havasıyla Dostluğun ve Paylaşmanın Ön Planda Olduğu Bir Aile İşletmesi Olarak Siz Müşterilerimizle Güzel Bir Tatilde Dostluğunuzu Paylaşmak İstiyoruz..Hedefimiz Adres Defterinizin Tatil Kısmına Nazar Otel'in Adresini Yazdırabilmek..Çok ucuza ,ağız tadıyla yemekler yiyerek ,aile ortamında evinizdeymiş gibi bir tatil geçirmek istiyorsanız HOTEL NAZAR GARDEN'ı tercih edebilirsiniz.         Bizler Aile Olarak Çalıştığımız  Otelimizde Sizleri Ağırlamaktan Onur Duyacağız..(HOTEL NAZAR GARDEN BİR AİLE OTELİDİR)                   Otelimiz yarım pansiyon sistemiyle çalışmaktadır. (Fiyatlarımıza sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve oda dahildir) Öğle yemeklerinde sizin isteğinize bağlı olarak her türlü yemeği uygun fiyatlarda sizin için hazırlıyoruz.

Şikayet Et