Ana Sayfa İletişim

Pashahan Hotel - Göreme Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pashahan Hotel - Göreme hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pashahan Hotel - Göreme Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

güzeldi
makul ve hesaplı bir tatil için önerilebilecek bir otel. oldukça sıcak karşılandık ve odaları da iyiydi. taştan yapılmış bir han havası var ama beklentileriniz çok yüksek olmasın. kahvaltıları biraz sınırlı. biz eğlendik ve hesaplı bir tatil oldu. tavsiye ederim...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKA
bence otelin herşeyden önce güzelliği sahibi sedat abinin bize karşı gösterdiği sıcak davranışları ve sabah kahvaltılarındaki hoş sohbetleriydi..odalarda ise herşey mevcut aklınıza gelecek herşey var ve fiyatlarıda oldukça makul..ben herkese öneririm otelde kalan birçok turistte vardı bence göreme merkezli bir kapadokya turu için en güzel otellerden birisi..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pashahan Hotel - Göreme Kapadokya

Roma Kalesi Arkası
Goreme 50180
Turkey

Şikayet Et