Ana Sayfa İletişim

Dinler Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dinler Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dinler Resort Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Rezalet
5 yıldız diye gittiğim Alanya Dinler Otel, yıl boyu hayaliyle yaşadığım tatilde Aksam yemeklerinde Karpuz, Peynir yiyerek gecirmek zorunda kaldım. 2-3 çeşit uyduruk ana yemek, bol salata çeşidi ama hepsinin rengi kaçık, içeceği büyük mücadele ve sıra sonu alıyorsunuz. Kısacası mutfak rezalet. Ukela yöneticilerle muhatap olmamak en iyisi.
Bizim dönemde benim bildigim 7 Aile Havuzdan kaynaklanan mikrobik boğaz enfeksiyonu ile çoluk cocuk hastanelere taşındılar. İlgilenen Alanya Şifa Hastanesinden bilgi alabilir. Çalışmayan 3-4 Ekzersiz aletinden oluşan spor salonu. Bu arada Havuza girecekler için duş imkanı yok. Adeta 5 yıldız almak için düzmece düzenekten oluşan tesis. Ucuzcu Rus Turistlerin mekanı. Benim Tatilim rezil oldu, Sizinki olmasın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dinler Resort Hotel Kapadokya

Şikayet Et