Ana Sayfa İletişim

Buket Cave Otel - Uçhisar Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Buket Cave Otel - Uçhisar hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Buket Cave Otel - Uçhisar Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Süperdi,teşekkür ederim :)
Kapadokya Kapadokya diye başımın etini yemişti eşim...2 günde olsa bir kaçamak yapalım dedik ve geldik. İyki gelmişiz...Gerçekten görülmesi gereken en mükemmel yer. Ayrıca otel konusunda çok doğru bi seçim yapmışız. Çok güzel karşılandık hemde kapılarda :) yıllardır müdavini olunabilecek bi yer ki zaten bize de öyle davrandılar.Çarşıya yürüyerek gidebiliyorsunuz.Peribacalarının içinde,oyma kaya odalar,sıcacık bir ortam,inanılmaz bi ilgi.Bahçede süper bi kahvaltı....ve dahası anlatılmaz diyorum...Hakan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Buket Cave Otel - Uçhisar Kapadokya

Şikayet Et