Ana Sayfa İletişim

Büyük Ürgüp Oteli (Büyük Otel) Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Büyük Ürgüp Oteli (Büyük Otel) hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Büyük Ürgüp Oteli (Büyük Otel) Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

felaket bir otel
14-17 ekim tarihlerinde otelde jollytur aracılığı ile kaldık. gerçekten hayatımda gördüğüm enkötü oteldi. son dakika olduğu için oteli araştırmaya fırsatımız olmamıştı. Yorumlara baktığımda yıllardır hep aynı şikayetler var.Hiçbirşekilde bu tarz otellere cezalar verilmiyor sanırımki aynı şikayetler devam ediyor.Kesinlikle bu otelde kalınmaz.Yemek ve kahvaltı kötü! zaten yok gibi birşey, temizlik yok, odalar kötü, çalışan yok, yetkili yok,ısıtma yok.....dahada yokları ve kötüleri sıralayabilirim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalettt
Nestravel Seyahat Acentası olarak şirketlere yönelik moral, motivasyon, şirket çalışanları arasında sinerji oluşturulması adına farklı kategorilerde günübirlik, haftasonu konaklamalı geziler organize etmekteyiz.Çalışmış olduğumuz firmalar; kurumsal firmalar olup, organizasyonlara katılan kişiler genelde şirket üst düzey personeli ve ailesi olmaktadır. Program ortaklarımızdan x Bankası ile 29 Ekim döneminde gerçekleştirdiğimiz Kapadokya turunda otelinize bağlı olarak tura katılan kişilerden Kaptan dahil olumsuz şekilde dönüşler alınmıştır, Otel Yetkilisi Deniz Hanıma çok önemli bir grubumuzun olduğu fiyatlarınızın bütçemizin üzerinde olduğunu, otelinizin daha iyi standartlarda olduğunu düşünerek bu rezervasyonu yapacağımızı belirttik. Firmamıza karşı mahcup olup, şikayet almaktansa en iyi imkanlarda konaklatmayı düşünüp; zararına bile olsa grubumuzun konaklama farkını ticari kayıp olarak görmedik.Kişi başı 90 TL olan ücret neye göre hesap edilmiş olup, içerisine nelerin dahil olduğunu hala anlamakta güçlük çekmekteyiz. Biz sizden yüksek koşullarda hizmet talep etmedik bu yöndede beklentilerimiz olmadı. Bütün bir gün boyunca turda olan ve otele yorgun bir şekilde gelen insanların temel gereksinimleri olan ısınma, konaklama, yeme ve içme gereksimlerini ödenen ücret karşılığında alamaması sizce garip değil mi? Elininizi vicdanınıza koyup düşünmenizi istiyorum. Aldığımız dönüşler doğrultusunda dehşete düştük. Yaşanan sıkıntılar otelde çalışan kişilere bağlı olmadığını ve hizmet anlayışının bu yönde olduğunu görebilmekteyim. Otelinizin yıldız ve statüsüyle ilgili haketmediği yerde gösterildiğini düşünüyoruz. Ve ısrarla sormaktayım 90 TL ücretin içerisine Büyük Ürgüp Otelin hangi hizmeti dahildir?Benim aracımın kaptanına dahil problem yaşatılmıştır. Kaptan olmasıyla beraber tarafınıza bu kadar para ödenmişken onunda bu meziyetlerden nasibini almasınıda enterasan buluyorum. belirlemiş olduğumuz hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı doğrultusunda hareket etmekteyiz. Çalışmış olduğumuz kurumlara iyi bir hizmet verebilmek için yeri geldiğinde zarar edebilmeyi göze alıyoruz. Acenta olarak yaşanan durumundan ötürü mağdur durumda kaldık ve yaşadğımız sıkıntı Nes Travel, Büyük Ürgüp arasında kalmayacak olup; bütün forum ve yayın organlarında paylaşılacaktır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Büyük Ürgüp Oteli (Büyük Otel) Kapadokya

Şikayet Et