Ana Sayfa İletişim

Dinler Hotels Ürgüp Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dinler Hotels Ürgüp hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dinler Hotels Ürgüp Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Maalesef
İlkokul 4. sınıf çocuklarımızla kültür turu için gittiğimiz oteli ikiye ayırabiliriz. Bir tarafta ellerinden geleni yapmak için çırpınan sıcak samimi alt ve orta kademe personel öte yandan otelin kapalı yüzme havuzundan gürültü yaptıkları için çocukları kovan yönetici.
Şunu kimse unutmamalı ki 10 yaşındaki çocukları kovarsanız bu çocuklar büyüyüp de iş meslek sahibi oldukların da siz isteseniz de gelmezler. Diyorsanız ki 10- 20 sene sonrasına kim öle kim kala bu da sizin vizyonunuzu ve geleceğe bakışınızın uzun vadeli olmadığını gösterir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dinler Hotels Ürgüp Kapadokya

Şikayet Et