Ana Sayfa İletişim

Perissia Hotel - Ürgüp Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Perissia Hotel - Ürgüp hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Perissia Hotel - Ürgüp Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Balayı tatili
Otel konumu ve temizliği bakımından iyi bir otel.fakat çok pahalı.ustelik temizlik kadar dürüstlükle onemli olmalı.5gunluk balayı tatili için geldik fakat balayına uygun hiçbirşey görmedik ve 1gun önce ayrıldık verdiğimiz 1150tl nın 50tlsini inkar etti personel.para iki sefer alınırken sayıldı fakat geri dönülüp 50tl alınmamış gibi yapıldı.bu hiç hoş birşey değil.Temizlikten de onemli olan dürüstlüğü başta yönetim olarak tüm personellerin öğrenmesi gerek.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Nir yılımın 8 ayı otellerde gecıyor. Hayatımın en berbat otelıydı. Gıttıgıme pişman oldum. Otele daha birsey sorarken parası bu kadar su kadar dıye cumleye baslıyor. Hizmet sıfır. Personel rezil. Surekli kavga modundalar. Daha ne diyeyim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
Torunumuz için kültür turu yapmak istedik .çocukta olduğu için en fazla Yıldız'ı olan konforlu zannederek bu otelden ETS turda bu oteli seçtik .otele girer girmez hayal kırıklığına uğradık .yemekler çok kötü ,açık büfe ile alakası yok ,icecekler ücretli ,yemek masalarından kirli tabaklar kaldırılmıyor .2 Yetişkin bir çocuklu bir aile olmamıza rağmen 2 yataklı küçük bir kanepeli oda verildi .çocuk nerede yatacak ?başka oda dediğimizde otel dolu yok cevabı verildi .biz rezervasyonunuzu 1,5 ay önce yaptırmıştık oysa kimlerin geleceği bilindiği halde .Bu otele nasıl 5 Yıldız veriliyor .3 Yıldız bile çok .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
otelin odaları temiz,güzel ve çok rahat.ancak;çalışanlar güleryüzlü ve ilgili değiller,yemekleri fena değil,kahvaltıdaki peynirleri kalitesiz,ayrıca ilk kez bir otelde yemeklerde suyun ücretli olduğunu gördüm.ve ilk kez hamama girişin de ücretli olduğunu bu otelde gördüm.amaçları hizmetten öte ,insanlardan nasıl para kazanabiliriz olmuş.personelin acilen eğitime alınması gerekli.5 yıldızı kesinlikle hak etmiyor.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Perissia Hotel - Ürgüp Kapadokya

Şikayet Et