Ana Sayfa İletişim

Dedeli Konak Cave Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dedeli Konak Cave Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dedeli Konak Cave Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Hizmet kalitesi inanılmaz düşük sabah 8.30 da otel içindeki ustaların dan dun sesleriyle güne başlıyorsunuz.kahvaltıda omlet istiyorsunuz yumurta yok diyorlar.hemüz inşaar aşamasında olan monilyaları yeni verniklenmiş içinde halı koltuk ve dolap olmayan odayı bize verdiler ve tam ücret aldılar ve tüm bunlara karşılık düzeltmek için hiçbir şey yapmadılar. kesinlikle gitmeyin rezalet iğrenç bir otel.
iPhone'umdan gönderildi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Yatak nevresimlerini değişmemişler petdeleri camları tam örtmüyor fiyatları hizmetlerine göre çok pahalı


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum
Odalarının kapılarında dedikler bulunan, araç parkedecek yer bulmak için kık takla atacağınız otel ve soğuk.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dedeli Konak Cave Hotel Kapadokya

 
    Dedeli Konak is an inspiring cave hotel – an ideal base for exploring Cappadocia’s elaborate underground cities, hidden cavernous churches and enchanting rock terrain.

    In Cappadocia’s magical landscape of fairy chimneys, in the ancient village of Urgup, is a family-run boutique hotel carved into a mountain cliff.


    The Terrace Restaurant; It's an experience!

    The warm, friendly ambience makes it the perfect place to entertain friends. Fairy chimneys delight the eye as you relax and enjoy true Turkish hospitality. Spectacular views, fantastic turkish home-made food and attentive service.

    We offer to our guests free airport transfer from Kayseri Airport to our hotel. Please mention it when you have inquiries.

Dedeli Konak Activities
» Cappadocia Balloon Tours
» Horse Riding In Cappadocia
» Hiking In Cappadocia
» Cappadocia Whirling Dervishes
» Tours & Guides
» Cappadocia Rent A Car
» Turkish Night Show At a Cave Restaurant

Address:
 
Karağandere Mah.
Barbaros Sk. No:4
Ürgüp Cappadocia - Turkey
 
 
 
Phone:
 
Tel:  +90 384 341 5840
Fax: +90 384 341 5898
GSM: +90 532 287 1663
 
 
 
E-mail:
 
info@dedelikonak.com

Şikayet Et