Ana Sayfa İletişim

Museum Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Museum Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Museum Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Dolandırıcı otel
3 gece konaklama bedeli ödeyip 2. Gece çıkmam gerekti otelden bana 1 gece ücretini iade edemeyeceklerini ama geldiğimiz başka bir zaman içeride 1 geve konaklamam olduğu söylendi. Buna rağmen museum gibi bir otel Suan söylediklerini inkar ediyorlar. Kapadokya?da en tavsiye etmeyeceğim otel bu 2. Gelişim Kapadokya?ya bu otelin yarı fiyatı bir otelde kaldım ve hizmet olsun , dürüstlük olsun bunlardan 2 kat fazla. Yazıklar olsun.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFarklı ama berbat bir deneyim
Su anda bu yorumu, otelin en güzel ve en pahalı odasından yazıyorum; otel gercekten enteresan bir mimariye sahip fakat otelcilik, hizmet, servis ve müşteri memnuniyeti adına hiç birsey yok. Odalar çok soğuk ne kalorifer ne de klima çalışmıyor, resepsiyonu arayinca "tas odada kaldığınız için" diyorlar. Odalarda internet te yok var diyorlar ama inanın yok ancak telefonunuzdan bağlanabilirsiniz oda cam kenarından. Tv de 5 veya 6 kanal var. Temizlik veya lux diye bir şeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Lobide köpek dolaşıyor. Kısacası bir otelci olarak bu gibi otelleri görünce hem kendi isletmelerimle gurur duyuyor hem de bu mesleği bu kadar kötü yapanlardan utanıyorum. Sakın bu otele gelmeyi düşünmeyin bile.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAynı bölgede otelcilik yapan bir müsterimin aracılığıyla bu otelde rezervasyon yaptım.Müşterim vasıtasıyla indirim yapıldı.Bu rezervasyonun konfirme olduğnu belirten bir e mail aldım.mail de ödeme formu yoktu.
Konoklama günü başıma gelen bir kaç talihsizlikten sonra tatilime başlayamadım.Otele giriş yapmadım yani,
ertesi sabah müşterimden telefon geldi "OTELE GİRİŞ YAPMAMIŞIN,ODASI BOŞ KALMIŞ,SEZONDA BOŞ YERE ODASI BOŞ GECE GEÇİRDİ.ZATEN DÜNYA BİR İNDİRİM YAPTIM DİYOR"die bir telefon geldi.Bunu üstüne arıyımda ödüyüm o zman paralarını dedim ve oteli aradım.Kendimi tanıttım telefona çıkan görevliye,müdürünü istedim.Görevli,benim duyduğmu bile bile;"dünkü konaklamayan adam"diye müdürüne verdi telefonu.gözde adında bir bayan aldı telefonu.Müşterimi aramışınız,odamız boş kaldı diye,dolu indirim yaptık diye dedim.Ödemenizi yapıcam,paradan mahrum kalmayın dedim.Otelin müdürü olan bu kişinin kurduğu cümle;"size cevap vermicem" va arkasından yüzüme kapattı telefonu.Tekrar aradım açmadılar.sonra müşterim vasıtasıyla paralarını ödedim bu hizmet ve insan ilişkilerinden yoksun otele.
ŞİMDİ SORUYORUM SİZE....
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTTUĞUNU İDDA EDEN,ŞÖYLEYİZ BÖYLEYİZ DİYE KENDİNİ WEB SAYFASINDA ÖVEN BİR OTELİN SORUMLULARI BÖYLEMİ OLUR.
ÜÇ KURUŞUN PEŞİNEMİ DÜŞER?YOKSA BAŞINIZA BİRŞEYMİ GELDİ,BİR SIKINTINIZ VARMI DİYE ÖNCE BENİMİ ARAR?
AVRUPANIN VE TÜRKİYENİN BİR ÇOK OTELİNDE KONAKLAMA YAPTIM.KEYFEN YADA MECBURİYETTEN KONAKLAMAMI GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİM REZERVASYONLARIM OLDU.AMA HİÇ BÖYLE BASİT,KABA BİR TAVIRA ŞAHİT OLMADIM.
DİKKAT EDİN.HER GÜZEL GÖRÜNEN OTEL GÜZEL DEĞİLDİR.GÜZELLİĞİ ÇİNDEKİ İNSANLIK ORTAYA ÇIKARIR.


%57 %14 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Museum Hotel Kapadokya

Tekelli MahallesiNo.1
Nevsehir
Uchisar 50240
Turkey

Şikayet Et