Ana Sayfa İletişim

Caravanserai Cave Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Caravanserai Cave Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Caravanserai Cave Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Kapadokya Turu
Gerçekten son derece güzel bir tesis,Göreme Kasabasına ulaştığımız andan itibaren sıcak bir ilgi ile karşılandık bir personel kasabanın merkezinden bizi alıp otele getirdi,gezimizin her anında kısa zamanımızı daha verimli değerlendirebilmemiz için bize yardımcı olundu, oda ve otel ile ilgili her türlü talebimiz anında yerine getirildi, dolayısıyla kusursuz bir hizmet aldığımızı söyleyebilirim. Son derece temiz,sıcak, güzel bir tesis.Kesinlikle herkese öneririm...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Caravanserai Cave Hotel Kapadokya

Şikayet Et