Ana Sayfa İletişim

Kelebek Classic Cave Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kelebek Classic Cave Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kelebek Classic Cave Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

BERBAT HİZMET
biz 2 arkadaşımızla kalktık ve önceden internetteen araştırdığımız bu otele gittik herşey başta güzeldi ztn resimlerde gördüğümüz odayı tutmuştuk ama bir gittik odanın önünde boru patladığından dolayı kazma kürek çalışıyorlar biz dedik burada sesten duramayız bizi başka bir odaya aldılar odanın fiyatıda arttı tabi 5 dakika dinlenelim dedik ama birde baktık oranında kaloriferleri çalışmıoyor haydaa biz birdaha dedik artık bizi en güzel odaya aldılar ama tam içeri girerken otelin sahibi bize bir laf etti bizi fırsatçı yerine koydu açıkçası çok sinirlendik tartıştık ve apar topar gecenin 11 inde otelden çıkıp başka bi otele geçtik...gideceklere tek diyeceğim müşteri kaygısı olmayan otellere gitmeyin hizmet sıfır oluyor ve turistlere öncelik tanınan bir otel olduğu içinde çok kırıldık kendi ülkemizde bu hizmeti aldık kimseye tavsiye etmem...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kelebek Classic Cave Hotel Kapadokya

Aydinli Mah.
Göreme 50180
Turkey

Şikayet Et