Ana Sayfa İletişim

Orange County Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Orange County Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Orange County Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

hayal kırıklığı
Her şey dahil hizmeti diye seçtiğiniz ama otele girdiğiniz andan itibaren sizden ekstra para alabilmek adına çalışanların çabaladığı, Türk olduğunuzu anladığınızda ikinci sınıf muamele görmeye başladığınız, yemek içeceklerin belirlenen saatlerde belirli yerde verildiği ve bunu takip etmekle yükümlü olduğunuz, eğlence anlamında müziğin yetersiz ve müşterileri eğlendirmek yerine görsel çalışmalarla göz boyandığı bir oteldir. Aslında yazılacak çok şey olsa tatil seçeneği olarak belirlerken bu yorumun seçilmemesi adına yeterli olacağı kanaatindeyim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum

otel çok kötü. fiyat yüksek fakat kalite çok düşük. otel?e girdiğim ilk gün akşam olmadan 3 defa kavga çıktı. turistlerin yarsısından fazlası iran uyruklu. görgüsüz insan çok. erkekler arasında çok kavga çıkıyor. çeçenistan uyruklu , azerbaycan uyruklu iran uyruklu ve türk yalnız gelen misafir çok fazla. otel yönetimi çok kötü ve ilgisiz. herşey self service.temizlik zayıf. yiyecekler zayıf ve kalitesi düşük. sınırsız yiyecek ve içecek kısıtlı. koridorlar ve odalar kötü kokuyor. otel görevlileri odamda olan kişisel eşyalarımı karıştırdı ve hasar verdi. gece yarısından sonra misafir odalarından gürültü çok oluyor ve otel yönetimi ilgisiz. erkekler kadınları sürekli taciz ediyor. bu kadar kıro?yu aynı yerde toplamak çok zor , imkansızı başarmışlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Verdikleri hizmet o kadar kötü ki 4 günlük tatilimiz rezil rüsva oldu. Sözde en güzel kemer otellerinden diye geçiyor fakat sap erkekler (sözde 2 bay alımı alınması yasak) anladığım kadarıyla sadece türkiye'den yapılması yasak ama otelin müdürünü tanıyan otelde birilerini tanıyan için geçerli değil. Yemekleri berbat hergün aynı yemek personelinin götübaşı ayrı oynuyor. Verdiğiniz paraya aldığınız hizmet 0 0 0. Türkler kötü yorum yapıyor derler ama bu otele aile ve kartınızla gitmeyin türkülere aykırı otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Berat bir otel sakın denemeyin yemekler oda temizliği havuz hırsızlık
Haşlanmış mısır yemek istiyorsan paralı
Sıkma portakal suyu paralı
Söyleyecek çok şey var yazmakla bitmez
Ararsanız hepsini anlatırım verdiğim paraya yazik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBarzo oteli
Eşiniz, nişanlısınız ya da sevgilinizle huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle tercih etmeyin. Otel erkek gruplarından geçilmiyor. Ne rahatla güneşlenebiliyor, ne de rahatla havuza ya da denize girebiliyorsunuz.. yemeklerine söyleyecek söz yok..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi değildi
Benim en sinirlendiğimkonu temizlik konusu yada pislik konusu diyebiliriz
çok temizlermiş gibi birde yerler halıflex le kaplı. Ben daha önceki gittiğim 4 yıldızlı otellerde bile sabah odadan çıkıp öğlen geldiğimizde
Odamız tertemiz gözükürdü
Burda ne mümkün rica minnet bide ters ters cevaplar alıyoruz. Yemin ederim beni tatilden soğuttular
diğer barmenler garsonlar saygılı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumcabuk bitsin diye bekledik
Konum gercekten guzel ama o kadar guzel . yemekler berbat tat yok patates kizartmasi yiyerek 7gunu bitirdik mesrubat makinalari daimi bozuk havuzda sezlong bulabilmek 07 00 dan sonrasi imkansiz yeterli degil millet gece den havlu atoyor benim diye. koku berbat halde ve bekar larada acik otel gideceklerin bunlarida goz onune almasi lazim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHüsran
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki bu otele vereceğiniz parayı kışın yakın ellerinizi ısıtın daha faydalı olur.Yemekler rezalet, dünden kalan yemekler verilebiliyor, tat zaten aramayın, 5 gün boyunca patatess kızartmasıyla beslendim, çalısanlar sanki çalışan bizmişiz gibi davranıyolar, rica minnet çarşaf değistirdiler, şampuan duş jeli, tuvalet kağıdı 1 veya 2 tane koyuyolar biterse yandınız.sakın arayıp istemeyin inin kendiniz elinizle alın yoksa asla gelmiyor. Havuzlar kalabalık ve kücük barlar az sayıda ve istediğiniz şey genelde olmuyor yemekte kola bulmaknistiyosanız 10 dakika tüm makineleri gezmeniz ve şansınız varsa kola olan bi makineyi bulmanız gerekiyor. Özellikle gençler için tam bir hayal kırıklığı. 1 erkeğe 3 erkeğin düştüğü bu otelde animasyon ekibindeki güzel rus kızlarını diskoya önden salıyorlar ortam hreketlensin diye sonra onleı gören apaçiler çifleşme dansı yapmaya başlıyorlar ve sonra animasyoncularda gidince bi anda etrafınızdan 25 tane apaçi görüyorsunuz, kızlar apaçilerden dolayı erkeklerden kaçıyor. Saçma sapan bi anımasyon ekibi var ve günlük havuz etkinlikleri yok gibi birşey.otelde 12.30 da hayat bitiyor ve sadece sarhoş ruslar bilek güreşi yapıyor. ASLA VE ASLA GELMEYİN, RESİMLERE ALDANMAYIN, BU PARALARA ÇOK DAHA GÜZEL OTELLER VAR.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Orange County Resort Hotel Kemer

Opened in 2005 April, Orange County Hotel is a new breeze in Kemer, with its different concept of holiday, stylish atmosphere and city-like settlement. Orange County Resort Hotel has been inspired from Amsterdam and the fishing village of Volendam. It is based on the Dutch Architecture of the 16th century.You will discover a different way of life and enjoy unforgettable moments in the Orange County located between the magnificent natural wiev of the Taurus Mountains and the Mediterranean Sea. Orange County with its 513 luxury rooms,charming Volendam houses designed for families with children and specially decorated Van Gogh rooms,a pool area of 5000m2, magnificent beach and wharf, excellent international cuisines, shows and activities is awaiting you. The hotel is located at a distance of 45 km to the City Centre of Antalya.

Number of rooms : 513
Cancellation : At least 14 days before date of arrival
Check in : 24/24 hours
Check out: 07:00 - 12:00 hoursDas 2005 eröffnete Orange County Hotel mit seinem unterschiedlichen Urlaubskonzept, der stilvollen Atmosphäre und der Stadt-ähnlichen Anlage ist eine neue Brise in Kemer. Das Orange County Resort Hotel wurde von Amsterdam und dem Fischerdorf Volendam inspiriert und basiert auf holländischer Architektur des 16. Jahrhunderts. Sie werden eine andere Art zu leben entdecken und unvergessliche Momente im Orange County, das sich zwischen den prachtvollen natürlichen Aussichten auf das Taurus Gebirge und dem Mittelmeer befindet, genießen. Im Orange County erwarten Sie 513 luxuriöse Zimmer, entzückende Volendam Häuser die für Familien mit Kindern entworfen wurden, spezielle dekorierte Van Gogh Zimmer, ein 5000 m² Pool Bereich, ein prachtvoller Strand mit Anlegeplatz, exzellente internationale Küche, Vorstellungen und Aktivitäten. Das Hotel befindet sich 45 Km vom Stadtzentrum von Antalya entfernt.

Zimmeranzahl : 513
Stornierung : Mindestens 14 Tage vor dem Anreisetag.
Einchecken : 24/24 Uhr
Auschecken: 07:00 - 12:00 Uhr

Şikayet Et