Ana Sayfa İletişim

Villanaz Apart Hotel Bitez - Villa Naz Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Villanaz Apart Hotel Bitez - Villa Naz hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Villanaz Apart Hotel Bitez - Villa Naz Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

O iki gün çok kötü idi
Internette yayınlanan yanıltıcı Açıdan çekilmiş fotoğraf ve bookingdeki yorumlara göre bulup karar Verdiğimiz bu işletme ,otel denemeyecek bir pansiyon. Pansiyon denemeyecek kadar da misafirperverlikten yoksun ,son derece kaba ve açgözlü sahibi olan bir işletme. Sizden yana bir memnuniyetsizlik ya da durum ortaya Çıktığı andan itibaren gerçek Yüzlerini Görüyorsunuz. Bir haftalık ödememizin yarısını yaptık. Otele girişi yaptıktan sonra ertesi sabah Ankara'dan gelen acil bir telefona istinaden tatilimizi erken bitirmemiz gerekti. Ödediğimiz para kadar bile kalmamıza izin vermeyip iki tane 7 Yaşında ikiz kızlarımızla bizi akşam saat 9:30 da bir haftanın Parasını tamamen ödememiz gerektiğini söyleyip kovdular. Hatta bizi küçük düşürücü davrandılar. Halbuki yalan söylememiştik onlara birşey söylemeyip ödediğimiz para kadar kalıp bir sabah hiç açıklama yapmadan çekip gidebilirdik. sadece erken ayrılmak istedik bundan dolayı da onlar mağdur Olmasın diye erken bildirelim biz çıkar çıkmaz odamız boş kalmasın diye iyi niyetle iki üç gün öncesinden haber vermek istemiştik. Sonuçta haksız yere 800 tl kalmadığımız günlerin Parasını bizden aldılar ve bizi resmen kovdular . 42 yaşındayım hep belli bir kalitede olan yerlerde tatil Yaptım . Ilk defa bu kadar kabalık ve haksızlık yaşadım. Asla ve katiyen tavsiye etmem.  Sayfa: 1  

Villanaz Apart Hotel Bitez - Villa Naz Bodrum

Şikayet Et