Ana Sayfa İletişim

Barut Hotel Lara Resort Spa Suites Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Barut Hotel Lara Resort Spa Suites hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Barut Hotel Lara Resort Spa Suites Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Yemekler midemi bozdu
Otelde yedigim yemekler ne yazik ki cok kötü midemi bozdu. Iki gün odada yatmak zorunda kaldim. Otelin doktorundan rapor ve ilac almama ragmen sorunu otel yönetimi ciddiye almadi. Otel müdür yardimcisinin kendisi de tatile gittiginde midesinin bozuldugunu bunun normal oldugunu anlatmaya calismasi da insani cildirtacak gibiydi. Sagligina ve sinirlerine onem veren kimsenin gitmemesini tavsiye ediyorum.  Sayfa: 1  

Barut Hotel Lara Resort Spa Suites Antalya

Şikayet Et