Ana Sayfa İletişim

Side Life Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Side Life Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Side Life Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

REZİLLİK BERBATT VE HÜSRAN
OTEL REZİLLK VE YEMEK TEMİZLİK BERBAT İONA OTEL ADI AMA HİÇBİRŞEY YOK ODALAR PİZLİK İÇİNDE 5 GUN KALDIK TEMİZLİĞİE ZORLA GELDİLER KİMSENİN KİMSEDEN HABERI YOK AMAN DİKKATLİ OLUN BEN YANDIM SİZ YANMAYIN HAVUZ PİSLİK İÇİNDE YEMEK ZATEN YOK MAKARNA ÇEŞİT TATLI YOK AÇ KALMAYIN
PARANIZLA KENDİNİZİ SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATMAYIN


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattı.
Side Life Hotel , hayatımda gördüğüm en kötü otel burasıydı. Yemekler, temizlik her şey kötü. Günlüğü 65 liraya kaldık. Bu ücret bu otele öylesine fazla geldi ki. Her şey dahildi, pet bardakla kola içirdiler. Neymiş efendim bardaklar kırılıyormuş da zarara giriyorlarmış.

Yanmış pirinç pilavı, ekşimiş bulgur pilavından yapılmış kısır, bir önceki günün yemeklerinin tekrar sunulması. Daha neler neler. Garsonların havaları, oda ve mutfağın pisliği. Yemekte sıra kargaşası. Kirli havuz . Daha ne diyeyim... . Ya bi çeki düzen verilsin çünkü otelin yeri çok iyi ya da kapansın gitsin ya !


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Side Life Hotel Side

Şikayet Et