Ana Sayfa İletişim

Melas Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Melas Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Melas Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Dikkat
06.03.2019 tarihinde antalya melas otele giriş yaptım..07.03 tarihinde öğleden sonra resepsiyon dan aradılar ve odada benden başka birinin kalıp kalmadığını sordular hayir cevabımdan sonra otelin müdürü olduğunu öğrendiğim ibrahim ayhan Namver isimli bey odayı temizleyen görevli odada bayan sırt çantası olduğunu ama içinde erkek malzemelerinin olduğunu belirtmiş ki çantamın fermuari kapali halde olduğu için müdür beyin cevabı sadece özür dilerim oldu..Kendisine turizm bakanlığa bağlı bir işletmenin bu kadar sorumsuzca hareket etmeleri dolayısıyla gerekli yerlere müracaatlarımın olacağını belirterek devam eden rezervasyonumu bitirdim ve otelden ayrıldım..Sizde dikkat edin derim..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Herşey dahil ama pilaj havlusu ücretli ve tl değil 1 Euro.ben bunca yıldır farklı yıldızlara giderim ilk defa böyle bir olayla karşılaştım.bunu da tesadüfen havuz başında havlu değiştirmek istediğimizde öğrendik.bizi girişte uyarmadılar


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumparama yazık
havluların parayla değiştirilmesi çevre açısından kesinlikle doğru ancak en azından her üç gün için ücretsiz olmalı.
sabah 8:00 için Tenis kortu rezervasyonu yapmak istedik. gittiğimizde akşam 21:00 idi ama gece 24:00'te gelin dendi.
Son çıkış günü 12:02'de telefon edip odayı boşaltmanız lazım dediler ki zaten çıkıyorduk. 5 dak bekleyemediler. Bunun üzerine tartışma yaşandığında bileklikleri kesip yemek yedirmeyeceklerini söylediler, tehdit ettiler.
Alacarte restoranlar yetersiz ve sadece 7 gün üzerinde kalanlar için var.
Türk misafirlere 2. sınıf insan muamalesi yapılıyor.
Yemekler çok yetersiz, her gün aynı yerde, aynı kapta aynı mezeler, salatalar, kahvaltılıklar ve tatlılar var. Bunlar gerçekten çok yetersiz ve başarısız.
Animasyonlar çok kötü. deniz çok sıcak ve yüzecek yer yok.
Otelin tek iyi yanı, şezlong sıkıntısı çekilmemesi ve oda temizliği idi.
bunun yanında oteli 15:00'te terketmiş olmanız gerekiyor. Diğer oteller gibi akşama kadar kalınamıyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
hotele girer girmez moraliniz bozuluyor. Girişi kasvetli, koltuklar eskimiş. Misafir A dese para talep eden bir hotel. Plaj havluları para karşılığında değiştiriliyormuş. Ya bir haftalık tatilde insanlar zaten o kadar para verip bu oteli ayarlamış bir de havlu değişimi için sürekli para mı verecek???
Restaurantı eski ve küçük, yemek çeşidi çok az. Kahvaltıda 3 -5 peynir çeşidi var onlar da aşırı tuzdan yenmiyor.
Müdürü Murat bey ukala ve ilgisiz. Ya şikayet ya da tavsiye için arasanız da bulamıyorsunuz. Maaşını alıp odasında inzivaya çekiliyor galiba.
Hotelden denize ulaşmak için iki asansör değiştirmek zorundasınız ve bu asansörler arası mesafe 150 metre.
Ayrıca odanıza gitmek için de asansörden indikten sonra bir dizi merdiven çıkmak zorundasınız. Bebek arabasını sürekli merdivenlerde taşımaktan yorulduk!
Mini kulüpteki bayan hiç güven verici bir tip değil. Çocuğunuzu güvenip asla emanet edemezsiniz. Zaten mini kulüp denilen yer de küçücük bir oda gibi bir alanda.
Hotelden çıkış zamanınız geldiğinde bir kovmadıkları kalıyor insanı!
Tatile insan dinlenmek ve mutlu olmak için gider ama burası insanı hem yoruyor hem de mutsuz ediyor!
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Hotelin mimarisi çok kötü, denize ulaşmak için en az iki asansör kullanmak zorundasınız ve bu asansörler arası en az 150 metre.
Ayrıca odalara giden asansörleri kullandıktan sonra da bir dizi asansör çıkmak zorunda kalıyorsunuz. Bebek arabanız varsa veya engelliyseniz çooooook yorulursunuz. merdivenler arasında bebek arabası taşımaktan kollarımız bitti.
Hotel müdürü Murat beyi tavsiye veya şikayet için arasanız da bulamazsınız. İşletmecilikle ilgisi yok! Misafirlerin ayrılma saati geldiğinde ortaya çıkıp bir an evvel kovma derdinde!
Hotelin restaurantı eski ve küçük, yemek çeşidi çok az.
Hotelin girişi eski ve kasvetli, koltukları eski ve bakımsız.
Hotelin denizinde sivri kayalar var; tatil yapayım derken ayağınızı yaralamanız işten bile değil.
Hotelde müzik denilen bir şey yok sanki cenaze yeri çok sıkıcı.
Garsonlar büfeden yere düşen tavuğu yerden alıp yeniden büfeye koyuyorlar.
Hotelin her yerinde Almanca konuşuluyor. Türklere 2. sınıf insan muamelesi yapılıyor.
Mini kulüpteki bayan hiç güven vermiyor. Asla güvenip çocuğunuzu emanet edemezsiniz!!!
Çok para verip yorulmak ve mutsuz bir tatil yapmak istiyorsanız bu hoteli tercih edebilirsiniz!!!%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Annemi (60yas) bir grup arkadaşları ile birlikte tatili için otele bıraktım odasına yerleştirip bir takım şeyleri ( oda kasa vs ) göstermek istedim.Resepsiyon görevlisi tarafından odaya çıkmayacagım hatta oteli lobisinde yarım saat den fazla duramayacagım aksi durumda günlük ödeme yapmam gerektiği kaba bir şekilde söylendi. Anladigim kadariyla tek dertleri öğle yemeği saatine denk geldiğimiz için yemek yeme ihtimalimizden rahatsız olup günlük parası almak istediler.Bu konuda rahatsızlığım belirince kaba bir tavırla terslendim. Bu konu annemlerin tatiline yansımaması için ozellile rica da bulunmama ragmen arkamdan annem ve arkadaşı çağrılmış uzmusler. Çalışanları kesinlikle çok kaba ..Kimseye tavsiye etmem.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFevkaladenin fevkinde ve kötü yorum yapanlara inanmayın
Geçen senede ordaydık ve bu senede kesinlikle orda olucam yerimi ayırttım. Ağustos 1 de ordayım ve geçen sene 5 günde doyamadığım için bu sefer 9 gün kalıcam. Böylesine eğlenceli ve füleryüzlü bir otel daha görmedim. Şikayet edenler yemin ederim ualan söylüyor.%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok güzel bir tatildi
Tek kelimeyle mükemmeldi.özellikle çocuklu aileler çok rahat edeceksiniz.personel,animatör grubu ve gösteriler çok iyiydi.çok fazla otel görmüş biri olarak şiddetle tavsiye ederim.öbür yılda burdayız belki görüşürüz


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Melas Hotel Side

221 rooms

Şikayet Et