Ana Sayfa İletişim

Majesty Sun Flower Beach Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Majesty Sun Flower Beach hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Majesty Sun Flower Beach Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

halılar çok kirliydi ayrıca çarşaflar da çok pisti.aile odasına iki yatak yerine çekyat koymuşlar.çekyatta okadar eskiydiki uyuyamadık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Gittigimize pişman olduk.Gittigimiz gün 4-5 saat resepsiyonda bekledik.8 günlük tatilimiz 6 güne indi.Odalar irenç derecede kirliydii.Halılar ve banyo pislikten görünmüyordu.Tek güzel yanı yemeklerinin lezzetli olması ve animasyonlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Majesty Sun Flower Beach Side

Şikayet Et