Ana Sayfa İletişim

Hotel Novum Garden Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Novum Garden hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Novum Garden Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Yurt dışında ikamet eden arkadaşımın yorumlara bakarak bana tavsiyesi üzerine bu otelden rezervasyon yaptırdık. Booking üzerinden rezervasyon yaptırdıktan sonra oteli arayıp comfirm ettirmek isteyince bana booking üzerinden olan fiyat sadece yabancı müşterilere özel olduğunu yabancı pasaportu veya yurt dışı oturumun yoksa arada olan farkı otel girişinde vermek zorunda olduğumu bildirdiler.
Turizm zor günlerinde Türk vatandaşlarına saldıran turizm sektörü turizm iyi olduğu zaman Türk vatandaşlarını yolunacak kaz muamelesi yapılmaktadır.
Türk müşterilere yabancı müşterilerle oranla ciddi derece fark alan bu işletmeyi bir Türk vatandaş olarak kınıyorum.

Ardında tripadvisor üzerinden bu konuyla ilgili yorumumu sildirmeniz başka alanlarda yorum yazmayıp halkı bu konuda bilgilendirmenin önüne geçemez.
Tripadvisor üzerinden yaptığım yoruma istinaden mesaj olarak otelin ön büro müdürü bana böyle bir uygulamamız yok ve kimseylede konuşmadık. Kiminle konuştuğunuzu bildirin ve yorumunuzu silin diye attığı mesajın ardından aradığım gün ve saatleri kendisine iletmemin ardından yanlış anlaşılma olduğunu belirterek özür diledi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEn iyisini istiyenler
Merhabalar....tatil için yermi arıyorsunuz. Rusların olmadığı yemek ve denizin Kum olduğu bu oteli mutlaka tercih edin.biz cocuklarla ilk acildigi gunden beri gidiyoruz. 2 akua eglenmeleri icin ideal animasyon gelince ilk gidiyorsanız süper. Bizim için artık siradan.iyi eğlenceler


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika

Otelde çalışanların ilgi,alaka ve güleryüzlü olmaları gerçekten takdir edilecek seviyede.yemekler ve özellikle ana restorant şefi mesut bey bir harika.çok teşekkürlerimizi iletiyorum burdan tekrar.temizlik çok iyi,servis çok iyi.içeceklerde bira olarak efes tercih edilebilir,pepsi yerine de coca-cola olabilir.viski, malibu vb içkilerinde herşey dahil sistemde olması gerekir diye düşünüyorum.en azından viski extra olmamalı.doğum günü,yıl dönümü de otel müdürü tarafından ikramlarla hatırlanıyor ayrıca teşekkürler.animasyonlar genel olarak almanca şarkıların taklitleri yada müzikal oyun taklitleri şeklinde oluyor ancak animatörler güleryüzlü ve ilgili.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Novum Garden Side

Şikayet Et