Ana Sayfa İletişim

Blue Waters Club Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Blue Waters Club hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Blue Waters Club Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Hayal kirikligi
Kendi ulkemde 2.sinif vatandas gibi hissettim. Bodrumda ve antalya bir suru 5 yildizlara gittim ailemle ama bu cpk kotu. Aksam acik bufede yemegini masaya koydugun anda bir gorevli size " o masa rezerve " diyebiliyor. Deniz havlusunu haftada 3 gun degistirebiliyirsunuz. Baska otele muhakkak bakin..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Asla tavsiye etmeyeceğim bir otel.verdiğimiz paraya çok daha iyi bir tatil yapabilirdik.öncelikle odaların kilitlerinde sorun var 10 dk kapı açmaya çalışıyorsun ya da hiç açamıyorsaun. Odada cattle yok. Diş fırçası yok. Buzdolabında sadece su ve meyve suyu var. Dolaptaki kasa ücretli. WiFi ücretli. Havluları 3 günde değiştirebiliyorsun kurumasa ya da kirlense kullanacaksın 3 gün😲
Gözleme yapan teyzeden dayak yiycez sandık surat savatı görmeniz lazım niye yiyorsunuz der gibi. Herşeyi kendin yapıyorsun su içeceksen kalk al. Dondurmanı kendin koyuyorsun külaha herkes elini sokuyor kabın içine. Ala cart lar içler acısı. Türk ve Avusturya mutfağı var sadece. Türk mutfağı restoran daki yemeklerin aynısı. Yemekten sonra Türk kahvesi istedim buz gibi kahve geldi.avusturya mutfağında aç kaldık zaten.
Tuhaflıklarla dolu bir otel. Paranıza yazık etmeyin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPişman olduk
Bir senedir beklediğimiz tatilimiz berbat oldu. Çocuğumuz havuzdan mikrop kaptı 250₺ muayene ücreti istendi. Denizi çok derin çocuk varsa girmeniz pek mümkün değil. Yemek yerken terlik ve şortumuz var diye uyarıldık yemeğe gideceğimiz zaman şık olmamız otel kuralıymış. İnterneti ücretli. Oda giriş kartlarımız arızalıydı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMukemmel
Mukemmel bir tatildi yemekler çok guzeldi en Iyi calisanida sevdaydi agora barda gorevliydi bizle çok ilgilendi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumaç kaldık
tamamen rus turistlere göre yemek çıkıyor , damak zevkinize uymazsa aç kalırsınız bizim gibi.

otel temiz , deniz güzel ancak yemekleri beğenmedik. ne tatlısı ne tuzlusu verdiğimiz astronomik fiyata değmezdi.


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSoyguncular
Basit bir soğuk algınlığı nedeni ile otele ait revire gittik. Piyasa değeri 5TL olan seruma 270 TL para aldılar. Bu revirde amaç hastanın iyileşmesi değil tamamen insanların cüzdanını boşaltmak üzerine kurulmuş. Ayrıca otel personelinin birbirlerinden haberinin olmamasından dolayı istanbuldan kargo ile yolladığım iki tane bebek arabasının gelmediğini söyleyerek iki gün boyunca depoda tutmaları çok komikti. Şikayetlerimizi genel müdürün bir altı olduğunu söyleyen ''Herşeyden Sorumlu sayılırım diyen bir adama söylediğimizde sizi memnun edemediğimize üzüldüm umarım önümüzdeki senelerde daha iyi otellere gidersiniz demeside beni çok şaşırttı. Bu otele tatile gidecek kişilerin bir kere daha düşünmesi gerekmekte.


%71 %0 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Blue Waters Club Side

Şikayet Et