Ana Sayfa İletişim

Beach Resort Kumköy Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Beach Resort Kumköy hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Beach Resort Kumköy Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

harika
gerçekten tek tek kelime ile süper bir tatil kötü kalitesi müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış oldukları acıkca ortada hiljen ve hizmette çok iyiler biz tatilimizin hiç bitmemesini diledik bu yıl yine aynı yer tek tercihimiz olacaktır ayrıca dünya mutfaklarını ayrı ayrı bulabileceginiz geniş restrant agına sahipler özellikle meksika restaurantı denemenizi öneririm


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Beach Resort Kumköy Side

Şikayet Et