Ana Sayfa İletişim

Maya Golf Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Maya Golf Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Maya Golf Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

REZALET!
Tatil.comdan rezervasyon yaptırdık. Pendik acentesinin yapmış olduğu düzenbazlık karşısında Maya World otel yerine Maya Golf otele rez. Yaptırmışlar. Asla memnun kalmadım. Aç kaldım. Muhattap bulamıyorum. Asla tavsiye etmiyorum.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Lütfen burada yapılan yorumlara kulak verin. Ben bu kadar da değildir diyerek iyi niyetli düşünüp gittim ve çok pişmanım.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Maya Golf Hotel Side

Şikayet Et