Ana Sayfa İletişim

Aqua Princess Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Aqua Princess Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Aqua Princess Hotel Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

ÇOK SEVDİK
bu hoteli anı tur tarafından keşfettik ve rezervasyon yaptırdık üç gece olarak. kaş a gitmeyi çok istiyordum ve buna değdi. hotel küçük şirin sakin bir yerdi. tek kötü yanı hotelde asansör olmayışıydı :) odamıza çıkmak için bayağı merdiven in çık yaptık .
yemeklerden çok memnun kaldım.. gerçekten güzeldi.
iskelesi de gayet yeterliydi şansımıza gittiğimiz tarihte dalgalıydı ve iskelede çok eğlenmiştik dalgalarla boğuşurken :) tekrar gitmek isteyeceğim yerlerden birtanesi .
tavsiye ederim gidecek olanlara.
teşekkürler.  Sayfa: 1  

Aqua Princess Hotel Kaş

Hukumet Caddesi 71
Kas 07580
Turkey

Şikayet Et