Ana Sayfa İletişim

Club Antiphellos Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Antiphellos hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Antiphellos Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Rrzalet
Berbattı hersey rezil olduk.işletmeci kötü davrandı.yemekler odalar tam bir fitaskoydu.gitmeyin dostlar


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
berrrrbaaaattttt işletme(işletme??)bu yer bize plaj ve sezlong ücretsiz diye sattı ancak giriş yaparken ya sabah 80tl verip kahvaltı alıp sezlong ve denizden yararlanırmışız yada 50tl verip plaj kullabilirmişiz?!?!?!nasıl saçmalık??????odada klozette çiş izi var alt katta kalan donlu gezen adamlar!eskş eşyalr kokan tuvalet küçücük oda ve buzdolabı yok yastıkta kıvır kıvır bacak kılları yerlerde saçlar kıllar.deniz manzarası dedigi yer çöpe bakıyor yan oda dibinide blkon kullanmak imkansız!!!!3-5kuruş fazla verin baska yerde kalın biz rezarvasyonumuzu iptal edip kaççtık...AMAN AMAN UZAK DUrUN puanımız 0" paranıza yazık.yorumları inceleyin ve bizim gibi yanmayın.bu kadar çok 1puan alan işletme hiç görmemiştim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Bayram tatili ile geceliğine 1250 tl verdiğimiz, odasında gece sivrisinekten uyuyamadığımız, klimasının toz üflediği gece yatağa doğru üflediği için uyumanın mümkün olmadığı, özel plajı var denilip diğer otellerle tek küçük eski bakımsız bir plajı paylaşan, şikayetlere kendi muhattap olmayan Cengiz bey adında birinin sahip olduğu, geceliğine maksimum 400 tl verilecek iğrenç otel. Bir gecelik paramızı geri vermediler, 1250 tl miz boşa gitti. Fırsatçı ve ciddiyetsiz müessese.
Ayrıma ets tur aracılığı ile rezervasyon yaptık, ets turu da böyle bir yere aracı olduğu iÇin kınıyorum .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Club Antiphellos Kaş

Çukurbağ Yarımadası Adil Akba Sokak No: 6 P.K.97 07580 Kaş / ANTALYA

Tel: +90 (242) 836 26 51 - 52

Şikayet Et