Ana Sayfa İletişim

Hotel Aquapark Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Aquapark hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Aquapark Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Berbat
Kısa kısa anlatacağım. Kaydıraklar çocuklarımın sağını solunu kesti, mayolar yırtıldı, yemekler berbat, her akşam nerdeyse hep aynı yemek.Masalar çatal bıçak kirli.Odalar kirli. Perdeler camları kapatmıyor zira kısa kalıyor.Tuvaleti kullanmadan kendim aldığım deterjanla temizlemek zorunda kaldım zira tekrar temizlenmesi talep ettiğim halde ilgilenen olmadı.Eğlence anlamında hiç ama hiç bir imkan yok. Golf topu olmadığından mini golf oynayamadık.Langırt paralı ve sivri sineklerden kurtulamadığımız için odalara kaçıyorduk. Odalara giderken bahçe aydınlatmaları bozuk olduğundan kendimiz satın aldığımız el feneri ile yolumuzu aydınlattık.Elemanlar ilgisiz, üstleri başları kirli ve günlük kendi kıyafetlerini giyiyorlardı bu durumda da tatilci mi değil mi belli olmadı.Otelin konumu muhteşem ama işletme berbat.Bir daha mı? Sanmıyorum. AnıTur a şikayette bulundum zira amfi tiyatrosu var dediler. Bu durumda tabiki animasyon var sandık ki çocuklarla bu çok önemliydi benim için.AnıTurun cevabı "amfi tiyatronun olması animasyon olack anlamına gelmez" dedi. Ne yani, amfiyi misafirler çıkıp kendilerini eğlendirsinler diye mi yapmışlar? Türsab a şikayet ettim, hiiiç oralı bile olmadılar. Anlicanız, senede 1 hafta yapabildiğimiz aile tatilini mahvettiler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Balayi tatili icin geldik bur kere yasanilan ve guzel hatirlanmasi gereken bur haftam rezil oldu.Oda kapi koluelimizde kaldi oda dokuluyordu klima koku yaydigi icin acip baktik 5 parmak kalinliginda toz kapliydi perdeler ksa oldugu icin camlari ortemedik icerisi gorunuyordu.tv karincali gosteriyor kumanda calismiyordu.oda ve genel kullanim alanlari mikrop yuvasi yemeklet cok kalitesiz sikayetlerimizi belirttikten iki gun sonra odamiz degistirildi bu kezde buzdolabi calusmiyor boyle bir isletme nasil izin alir nasil satilir nasil paea kazanir anlamus degilim.Boyle bir oteli sattigi ve magduriyetimizle ilgilenmedigi icinde ets turu ayrica kiniyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Çok güzel bir fiziksel otel ortamında berbat bir tatil geçiriyoruz. Bütün müşteriler isyanda. Şu anda otelde bulunan tur operatörü de zor durumda ve hizmet ofislerine giremiyorlar ve dışarıda bekletiliyorlar. Eşyalarını resepsiyonun önüne yığmışlar.
Otel işletimi ve hizmet kalitesi olarak 10 üzerinden 1 konumunda.
- Odamızda minibar/ buzdolabı bulunmuyor şikayet üzerine 5. Günün sonunda buzdolabı geldi
- Yemek hizmeti ve kalitesi çok kötü, Masaların üzeri kir ve bir önceki yemekten kalan kırıntılar dolu
- Hergün aynı yemekler, daha önce bu otelein kalitesini bilen biri olarak Rezalet.
- Otel de ecza dolabı , hemşire, tansiyon aleti vs gibi sağlıkla ilgili hiç birşey mevcut değil. Tansiyon problemi yaşayan yaşlı bir müşteriye bile 1.5 saat müdahale edemeyip bir limon lu getiremediler.
- Otel bahçesinde yer alan bir arı kovanından çıkar arılardan bir çok müşteri yaralanmasına rağmen 4. Günün sonunda ilaçlama yapıldı. Arı sokmasına karşı “ amonyak” dahi otel de bulunmuyor. Arı sokması alerjik olması durumunda ölümcül olabilir. Kendi imkanlarımızla Kaş merkezde müdahale edildi.
- Havuz derinliği 2.30 m üzerinde olmasına rağmen havuz da 6 gün boyunca bir güvenlik mevcut değil.
- Otel sayfasında belirtilen 2 adet su kaydırağından sadece bir tanesi çalışıyor ve bir çok yeri problemli olduğundan kaydırağı kullananlarda fiziksel yaralanmalar oldu. Oğlumun sırtı kayma sırasında kaydıraktaki kırık bölümlere geldiği için kaydırağı artık kullanmıyor ve bu otele gelmemizdeki açmalardan biriside otel de kaydırak olması.
- Kaydırak sadece saat 15:00-17:00 arasında açılıyor ve kaydırakla ilgili bir görevli mevcut değil.
- Mini golf sahasını kullanamıyoruz, golf topu olmadığı için 6 gündür golf sahası kapalı
- Otel odamızın cam kısmında bulunan sineklik parçalanmış durumda olduğundan bir işe yaramıyor.
- Odamızdaki klima sadece çalışıyor fakat asli görevi olan soğutma görevini yapamıyor.
- Otel çalışanlarının kıyafetleri günlük kıyafetler ve müşteri otel çalışanı ayrımı yapılamıyor. Kıyafetler maalesef kirli..
- Deniz tarafında yer alan çardak-bar bakımsız her taraf çöp dolu ve koltuklar kirli.
- Otel resepsiyonun da bulunan 2 bayan görevlinin tavır ve davranışları olumsuz ve uzlaşmaz durumda.
- Otel de animasyon ekibi, mini club sorumlusu vs gibi hiçbir aktivite yok.
Bugün Tatilimizin 6.günü ve artık tatil eziyet vermeye başladı. Türkiye de Pansiyon Çadır kampı, tatil köyü , 5 yıldızlı olmak üzere gezen tatil yapan bir kişi olarak ve daha önce Aqua Park ta tatil yapmış ve çık memnun kalmış bir kişi olarak söyleyebilirim ki Rezalet bir işletmecilik anlaşıyışı mevcut%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Aquapark Kaş

Cukurbag Yarimadasi
Kas 7590
Turkey

Şikayet Et