Ana Sayfa İletişim

Hotel Linda Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Linda hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Linda Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Kötü Müşteri Hizmeti
Bu oteli bayram tatilinde booking.com üzerinden rezerve etmiştim. Teyid için telefon ettiğimde, direk rezervasyon yaparsam indirim yapmayı teklif ettiler. Bayram tatili sırasında bu tür bir indirim cazip geldi tabi. Ben de booking.com'u iptal edip, direk yaptım. 300 TL kapora yatırmamı istediler, ben de yatırdım. Maalesef tatilden 5 gün önce, ailesel bir nedenden dolayı tüm tatil planımı iptal etmek zorunda kaldım, onları arayıp durumu açıkladım ve kaporayı geri istedim. Tabiki hayır dediler, bende booking.com'dan devam etmiş olsaydım, bu paranın en azından bir kısmını geri alabilecegimi belirttim. Zaten bayram zamanı olduğu için mutlaka o tarihlerde odayı satabilirlerdi kolayca. Bayram sonrası konuşuruz dediler. Bayram öncesinde bu tarihlerdeki uygunluklarını booking.com ve çeşitli sitelerde kontrol ettim ve hiçbir odasının kalmadığını gördüm. Ekran görüntülerini alıp ilettiğimde, inkar ettiler ve kaporayı geri ödemediler. Telefon ve emaildeki profesyonel olmayam tavırları, anlayışsızlıkları ve aç gözlülükleri gerçekten çok çirkin. Seyahat eden herkesin başına bu tür son dakika sürprizler gelebilir ve iptal etmek durumunda kalabilirler. Bu nedenle bu durumu herkesle paylaşmak istedim. Bu tecrübeden sonra, bu tür küçük otellerle kesinlikle direk bir rezervasyon yapmamaya karar verdim.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
2008 Ağustos ayında Kaş Linda Hotel'de 4 gece konakladık. Odamız en üst katta ve çok güzel bir deniz manzarasına sahipti. Başlangıçta herşey çok güzeldi ama son gün yaşadığımız olay ve otel yönetiminin tutumu bizi derinden sarstı ve çok üzdü.

Şöyleki, son akşam üzeri sular kesildi ve eşim duşta köpüklü kaldı. Problemi öğrenmek için resepsiyonu aramak istedim, ama odadaki telefon çalışmıyordu. Sonrasında 4 kat aşağıya inip suların ne zaman geleceğini sordum, bana hidroforda bir problem olduğu ve hemen giderileceği bildirildi. Neyse tekrardan yukarıya çıktım ve beklemeye başladık, yarım saatten fazla suyun gelmesini bekledik. Sonrasında az az da olsa akmaya başladı ve eşim duşunu tamamladı.

Bu ana kadar yaşadıklarımız her turistin başına gelebilirdi, çok fazla dert etmedik. Sonrasında merdivenlerden aşağıya inerken otelin bayan yöneticisi ile karşılaştık, suların gelmesini çok beklediğimizi ve odadaki telefonun çalışmadığını kendisine söyledim. Bize "Hidroforlarındaki elektrik arızasından kesintinin yaşandığını ve elektrikçi çağırıp sorunun giderildiğini" söyledi. Sonrasında neden telefonun çalışmadığını sorduğumda, "Otelin yeni tadilattan çıktığını ve telefonların daha bağlantılarının yapılmadığını" söyledi. Bende bize bu durumun odayı tutarken söylenmesi gerektiğini belirttim. Bize bu cevapları verirken bayan otel yöneticisinin bize karşı olan davranışları ve ses tonu değişmeye, nezaket çizgisinin dışına çıkmaya başladı. Ben "belki bizim odamız en üstte olduğu için suyun odaya çıkışında problem olabileceğini çünkü önceki gecelerde de sıcak suyun düzenli akmadığını ve suyun bir tazyiğinin bir azalıp bir arttığını" söylediğimde ise bizleri yalancılıkla itham etti, suda bir problem olmadığını, beğenmiyorsak otelinden çekip gitmemizi söyledi. Bende "Benim mühendis eşimin öğretmen olduğunu, benim ve eşimin yalan söylemeye ihtiyacımızın olmadığını ve de kendisiyle polemiğe girmeyeceğimizi" belirtim. Ertesi sabah da otelden ayrıldık.

Sonuç olarak Linda Otel yönetimi çok kötü bir hizmet sundu. Kesinlikle bizden kaynaklamayan problemler için bizden bir özür bile dilemedi, "sularımız kesildiği için kusura bakmayın" dahi diyemedi. Otelden ayrılış esnasında ne valizlerimize bir yardım eden ne de arkamızdan güle güle diyen oldu. Kısacası ötel yönetimi hiç hoş olmayan, çok kaba, bizim insani değerlerimizden uzak, hizmet sektöründeki bir işletmeciye hiç yakışmayacak davranışlar sergiledi. Kaş çok güzel bir yer, herkesin görmesi gereken bir yer, ama Linda oteli seçerken dikkatli olun.%62 %12 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Linda Kaş

Kuck Cakil Mevkii
Kas
Turkey

Şikayet Et