Ana Sayfa İletişim

Hotel Club Phellos Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Club Phellos hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Club Phellos Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Otelde iki gun kaldık.Otel genel olarak eski yapı olmasına rağmen çok temizdi.özellikle havuzun temiz olmasi çok hoşumuza gitti.personal ilgili ve güler yüzlü karsiladilar.tekrar otelinizde kalmak isterim.teşekkür.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil için gittiğimiz kaş ta gittiğimiz phellos otel 5 gün kaldık, konum olarak kaş merkeze yürüme mesafesi olması çok iyi. Havuzundan rahatlıkla yararlanabiliyosunuz .Oda temizliği ve personellerin iyilik ve yardım severliliği gerçekten süperdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.Yemekler kahvaltı ve akşam yemeği gayet güzel ve lezzetli. Güzel bir kaş tatili yapmak istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil için gittiğimiz kaş ta gittiğimiz phellos otel 5 gün kaldık, konum olarak kaş merkeze yürüme mesafesi olması çok iyi. Havuzundan rahatlıkla yararlanabiliyosunuz .Oda temizliği ve personellerin iyilik ve yardım severliliği gerçekten süperdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.Yemekler kahvaltı ve akşam yemeği gayet güzel ve lezzetli. Güzel bir kaş tatili yapmak istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkeyifli
Kaş'a bir giden bir daha başka yerden keyif alamaz dediler. Biz de gidelim bakalım neymiş bu Kaş dedik. Kaş güzel, sessiz. Pek bir hareket yok açıkçası akşamları bir kaç ufak bar dışında. Gece 2-3 gibi hayat bitiyor. Sabah plajlar güzel, erken giderseniz en önde yer bulabiliyorsunuz.

Otel olarak Phellos u tercih ettik. Pişman olmadık. Zaten dinlenmeye gitmiştik, otel dinlenmek için müsait. Dezavantajı, otel meydana yürüyerek 5 dakika mesafede. Ama hemen meydanda kalmak isterseniz sadece pansiyonlar var. Biz biraz rahatımıza düşkünüz, bu yüzden 50 tl fazla verip lüks bir otelde kalmayı tercih ettik. Genel olarak personel keyifli, hizmet güzel. Havuzlar temiz ki ben çok dikkat ederim. Genel olarak tavsiye edebiliriz, fiyat/performans olarak özellikle.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKaş için çok iyi
Biz ailece 3 senedir bayram tatillerinde Kaş ı tercih ediyoruz. Sessiz ve sakin bir belde olması asıl sebebimiz. Kaş ta öyle çok iyi hizmet beklemezsiniz çünkü ortamın samimi olması, yazlık bir yer olması, Çeşme Bodrum gibi kalabalık para kokan bir yer değil de, biraz alternatif ve samimi Avrupai insanların buluştuğu yer olması olayı hizmetten öteye taşıyor.

Phellos otel de aynen bu anlattığım gibi. Hizmet Kaş standartlarının çok üstünde. Çocuklar için kaydırak var ki bu bizim çok önemliydi. Yemekleri ve garsonları özellikle kibarlar.

Otel biraz kışlık otel gibi. Yani Kartalkaya da Uludağ da hissettiğiniz yoğun ahşap ve deri her yerde. Ama bu otelin tarzı birazcık sanırım. Biraz yenilenmeye ihtiyacı var belli ki. Odalarındaki temizlikçiler olsun, garsonlar olsun hepsi iyi.

Portakal suyu, 4 TL, büyük su 3 TL sanırım. Market fiyatı beklememek lazım, bana pek pahalı gelmedi açıkçası bir otel olarak.

Özetlemek gerekirse, 3 yıldızlı bir otele göre iyi. Bizim Kaş ta bulduğumuz en iyi oteldi. Pansiyonda kalacağıma günlük 60 TL fazla veririm, rahat rahat havuza girer, manzaraya karşı yemeğimi yer, güzel servis alırım diyenler için uygun.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkafa dinledik
Yaklaşık 7sene kaş geliriz değişik otellerde, pansiyonlarda kaldık bu sene phellosu seçtik aldığımız hizmet ve servis standartının üstünde fakat bina biraz bakım istiyor tüm personele sevgiler ve teşekkürler


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOlağanüstü Güzel ve Konforlu
Açıkcası olumsuz yorumları okuyunca oldukça şaşırdım hatta şok oldum!!! Acaba biz yanlış yerde mi kaldık diye..Fakat ben objektif olarak yorumumu yazmak durumundayım..Ben ve eşim her yönden çok memnun ve güzel anılarla ayrıldık...Kaldığımız süre zarfında hiçbir rahatsız edici durumla vs..ile karşılaşmadık.Tüm tesisler tertemizdi,çalışanları güleryüzlü ve gayretli gördüm.Olumsuz yorum yazanlardan bir kişi^^Türklüğümden utandım^^demiş....!! Oysa ben oradaki yabancı turistlerin; verilen hizmetlerden memnuniyetlerini görünce,bir Türk işletmecinin ne kadar kaliteli bir tesis işlettiğine şahit olarak Türklüğümüzden gururlandım!!! Haksız ve yersiz eleştirelere gerek yok...Bu tesis benim akrabamın değil,ben de bedeli mukabilinde konakladım ama haklarına ve çalışmalarına da leke sürmemek lazım.İnşallah her yıl gitmeyi düşünüyorum,şayet hizmet kalitelerinde aksama olursa elbette şu an övdüğüm gibi yermesini de bilirim.Son sözüm;Club Phellos bana göre Kaş ın en güzel otelidir, muhakkak gidin ve konaklayın,memnun ayrılacaksınız..Saygılar....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
deneyimli,güleryüzlü,titiz,temiz son yıllarda işletmecilik nasıl olur
bilmiyenlerin öğrenebileceği klas bir otelcilik anlayışı
yerli yyabancı herkezin beğenebileceği,kaş ın en iyi oteli
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Club Phellos Kaş

Dogruyol Sokak 4
Kas 07580
Turkey

Şikayet Et