Ana Sayfa İletişim

Hotel Club Phellos Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Club Phellos hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Club Phellos Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Sıkıntılı
2 yıl önce Eylül ayında kalıp gayet memnun kaldığım bu oteli bu sene de ailece tercih ettik. Ancak işletmecisi el mi değiştirmiş, otel mi eskimiş, o güzelim otele ne olmuş anlayamadım? Nereden başlasam bilmiyorum. Suratsız ve gözlerinde Bahşiş Bahşiş diye başlayan, hiçbir şekilde zeka pırıltısı veya insani tolerans, nezaket göstermeyen personelinden mi, portakal suyu teröründen mi, yoksa bir şişe suyu, bir bardak kolayı %300 karla satmalarından mı? Otel'de gözle görülen her yerde TIP BOX-BAHŞİŞ KUTUSU olması beni Türklüğümden utandırdı resmen. Sırf bahşiş atalım kutulara diye, yemekler sırasında ekstradan korkunç fiyatlara kazıkladıkları içeceklerin adisyonunu masaya getirmiyorlar, bir masa koymuşlar, bir de zavallı kız, tabii TIP BOX da var, gidip orada imzalıyorsunuz. Ya o kıza o kadar maaş vereceğine boş boş, o ortalıkta dolanıp duran garsonlar adisyonu masaya getirsin de kar et değil mi? Yook, hem kazıklıyor, hem bahşiş istiyor. Ben böyle muameleyi kamu kuruluşlarının kamplarında bile görmedim. Türk, Arap bahşiş olmadan iş yapmaz misali oda sayısı kadar TIP BOX vardı. Aramızda espri konusu bile oldu bu. Eve de bir tane koymaya karar verdik:).Sabahları ise kadehi (şarap kadehi) 4 ytl.den saatler önce sıkılmış ve sıcakta, sürahide bekletilmiş portakal suyunu kakalamaya çalışan riyakar suratlı bir şef garson tarafından terörize ediliyorsunuz. Ben daha önce bu sitede okuduğum için hemen reddettim. Ama zavallı turistler içiyorlar bilmeden. Garson o kadar densiz ki portakal suyuna buz atıyor, kadeh taşınca buzu geri çekiyor, turiste biraz iç diyor, adamcağız içince, buza yer kalıyor ya, içine yeniden buz koyuyor falan. Anlayın artık rezaleti. Garsonlar o sabah kaç sürahi portakal suyu satarlarsa, o denli yüzleri gülüyor. Biz de takıntı haline gelmişti, her sabah çocuklarla birlikte sürahileri sayıyorduk. Sabah kahvaltısında zavallı turistlere tereyağ diye kakaladıkları ise MARGARİN. Resmen bembeyaz Margarin düşünebiliyor musunuz? Ben Türkiye'de hiçbir otel veya pansiyonda margarin verildiğini görmemiştim. En basit pansiyonda bile en azından kapalı, otel tipi tereyağ, reçel verirler. Burası resmen sineğin yağını çıkarmaya çalışıyor. Sinekler de zaten sabahları koydukları bulanık yapış yapış reçel kaplarına inip inip kalktığından, sinekten yağ çıkarmaları zor olmuyor:) Düşündükçe daha da canım sıkılıyor. Türkiye'yi bu kadar kötü temsil etmeye hakkı yok kimsenin. Çay, kahve resmen berbat, iğrenç bir sıvı. Çayın maliyeti nedir ki allah aşkına, bari bu düzgün olsun değil mi? Yemekler idare eder ama tatlılar korkunç ötesi. Şef ahçı birşeyler yapmaya çabalıyor ama işletmeci zannedersem felaket.

Kısacası otel aslında bina olarak güzel, yenilenmeye elbette ihtiyacı var. Fakat işletme, personel ne kadar önemli. Ruhum sıkıldı, sıkıştı. Güzel denizli muhteşem Kaş'tan resmen kaçmış olduk. Çok değişmeleri, eğitilmeleri lazım, kendilerini tamamen yenilemeleri lazım ama bu mantaliteyle imkansız. Üzücü.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfelaket
ne güler yüz ne rahatlık var felaket bir otel insanın odalarında ruhu sıkılıyor resepsionistlerin giyiminden tıraşına konuşmasından gülüşüne tam bir kabus garson ve komileri hiç bir işi tam yapmıyorlar bahşiş atılmadı diye suratları beş karış oluyor odalardaki çarşaf ve havlular genelde kirli ve odanızda günlük temizlik yapılmıyor yemekten sonra kesin ve kesin yanınızda poşet bulundurun kusmamanız mümkün değil bence başka otellere bakının hera, gardenia ve nur otel önerilenler arasında şimdiden iyi tatiller kolay gelsin...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
bir arkadaşımızın tavsiyesi ile geldik
huzuru sessizliği ile rahat ve konforlu odaları ile personelin sıcak ve samimi davranışları ile
kendimizi evimizde gibi hissettik. Kaşı çok beğendik. Tekrar geleceğiz. Çok memnun kaldık.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzel
ailemle beraber çok güzel bir tatil geçirdim. ailesi ile tatile çıkan herkese rahatlıkla önerebilirim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et