Ana Sayfa İletişim

Deniz Feneri Lighthouse Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Deniz Feneri Lighthouse hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Deniz Feneri Lighthouse Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Ben garanti bankası kaş şubesinde çalışıyorum
sürekli deniz feneri oteli arayacaklar internette benim direk numaramı (836 43 79) deniz feneri otel diyerek aramakta hem sizin müşterileriniz zaman kaybediyor ve belki başka otellere gidiyor bu nedenle hemde benim zamanım çalınmış oluyor aynı açıklamayı yapmaktan
değiştirmenizi ve doğru numarayı kaydetmenizi rica ederim.


%57 %29 %14
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Deniz Feneri Lighthouse Kaş

Metin Toker Sokak, Beyan Cenkci Cadessi
Cukurbag Yarimadasi
Kas 07580
Turkey

Description: 27 rooms

Şikayet Et