Ana Sayfa İletişim

Hotel Club Barbarossa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Club Barbarossa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Club Barbarossa Konum: , Kaş, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

REZİLLİK
Standart deniz manzaralı otel rezevasyonu yapıp parasını havale yaptım. Otele geldiğimde, gecekondu gibi olan ancak villa diye tabir ettikleri otele 250 mesafede merdivenden aşağı inilen bordum kat gibi bir yer verdiler. Tam rezillik gönderdikleri mailde standart deniz manzaralı oda olmasına rağmen pişkin ve aptal yerine koyarcasına otelle alakası olmayan yer verdiler. Paramı iade istedim zorluk çıkardılar. Özür dahi dilemeyip pişkin cevap verdiler. Neymiş verdikleri yer deniz manzaralıymış. Bunlar dolandırıcı ve sahtekar. Sakın gitmeyin, patronla görüşmek istediğimde restorantta oturan adamı yok dediler. Hemen bitişiğinde Club Çapa otelde kaldım yarı fiyatına ve çok ilgili çok temiz. Barbarossa ya sakın gitmeyin


%25 %50 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
13-16 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz konaklama bizim için tam bir hayal kırıklığı yarattı.Balkona bırakmış olduğumuz ayakkabılar fareler tarafından kemirilmiş ve paramparça edilmişti. Bu durum otel personeline detaylı olarak bildirilmesine rağmen zararımız karşılanmadığı gibi herhangi bir geri dönüş de alamadık. Balkon kapısı açık olsa, fareler odamızın içine girebilirdi. Böyle bir tesiste bu tarz bir olay ile karşılaşmamız bizim huzursuz ve özellikle yemek konusunda tedirgin olmamıza sebep oldu.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezaletttt
Rezaletttt otel çok kötü. Tatil sepeti denilen hiç bir yer ayarlamaya .en kötü yerleri veriyorlar.delux oda ayarladım. Kaçak. Baraka verdiler rezalet kurum ve kuruluşları


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBurası hayal kırıklığının adresi
Otele Allahtan 1 günlük geldik. 1 gece konakladık. Ama denize sıfır denilen yer denize 200 m lik bir merdivenlş yokuş çıktı. Asansör var bir kısım ama binmeye cesaretiniz varsa binersiniz. Yemeğin lezzeti fena olmasa da ızgaracı başının size belirlediği miktarda yiyebiliyorsunuz. Açık büfecik diyebiliriz. Ayrıca tatlı çeşitleri yok sadece tatlı var. Sabah kahvaltısından bahsetmiyorum bile çünkü hani uzun seyahatten gelirsinizde dolapta bişey kalmaz kalanlarla basit bir kahvaltı yaparsınız işte o kadar kötü bir kahvaltı. Gruplar çok var sanırım kendilerini otelin sahibi sanıyorlar gruplardan kendinize yer bulamıyorsunuz. Bu oteldeki tek yıldız bence gökyüzündeki yıldızlar. Anlayacağınız her ne kadar doğası çok güzel olsada hizmet, kalite konfor beklentisi sıfır. Hani odadan bahsetmeye içim elvermiyor. Kokusu kullanılan malzemelerin basitliği televizyonun ne durumda olduğunu sormayın bile. Cidden kötü.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPek çok otele rezervasyonsuz gidip fiyat sorduğunuzda otel sitelerinde yazan en düşük fiyattan daha da düşük fiyatlara kalabiliyorken barbarossa bize 2 katı fiyat söyledi. Site ismi verip durumu ispatladıktan sonra bizim fiyatımız bu orda yazan fiyatı kendileri indirmişlerdir gibi saçma bi açıklama yapıp o fiyattan veremeyiz demeleri ... İlk defa bu kadar sacma bişey duydum ve yasadım bi tıkla yarı fiyatına alıp orda ödeme yapabilecekken iki katını vereceğimizi düşünmeleri... Saygısız tavurları... Kalmadık tabi kime ne tutturabilirsek düşüncesinde oldukları için kalmamanızı öneririm


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumüste para verseler bir daha kalmam
6 mayıs 2016 da ailecek yerleştiğimiz oteli gezmek için plaja indik. otel kayalıklar üzerine kurulu plaj kenarına indiğimizde kamelyada manzara seyrederken gayri ihtiyarı kamelya kenarında bulunan korkuluklara yaslandığım anda önce kayalıklara ordanda denize düşüp baya ciddi bir şekilde yaralandım. bir görevli olmadığı için kanlar içinde denizden kendi çabalarımla çıkmak zorunda kaldım. otelde ne ilk yardımdan anlayan bir personel nede sizi hastaneye kadar götürecek bir araç malesef mevcut değil. hatta resepsiyon görevli heryerim kan içinde iken kendi aracınız varsa onunla gidin diye umursamaz bir karşılık verebiliyor. ertesi gün kendime geldiğimde biraz dikkatli yaptığım incelemede otelin her yerinde güvenlik sıkıntısı olduğunu farkettim. sonrasında da gidip savcılığa şikayet etmeye karar verdim. sonra karakoldan polisler incelemeye geldiler velhasıl yasal işlem başladı. otelin müdürü zahmet edip bir geçmiş olsuna bile gelmedi telefonla otel ücretinin iade edileceğini söyledi.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEh
Çok sık tatil yapan çift olarak bu yıl sıra kaş yarımada tatiline sıra geldi Otel konum deniz vs çok güzel fakat 2 gün burası için yeter kafa dinlenecek yer uzun bir haftalık tatil vs asla .yemekleri güzel fakat kahvaltı önemli diyorsanız asla çok kötü tek yıldızlı şehir oteli kalitesi ayarında.otel fiyatı fahiş kapı fiyatının veya telefonla aldığınız fiyatın yüzde otuz aşağısına alamıyorsanız asla gitmeyin ben içerim ekstra yerim diyorsanız yine asla gitmeyin cebinize yazık.aslında kaş tatili yapıyorsanda mütevazi bir otel kalıp tekne turları vs daha tatminkar. Ücret otel. Karşılaştırmasında sınıfta kalır barbarossa


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYapamadık
Mika turdan aldığım Barbarossa beklentimizin yapılan reklamın ve tanıtımın çok dışında bir otel çıkınca rezervasyon iptaline gittik bu süreçte Mika tur ile sorun yaşadık yaklaşık 4.5 saat sonra Otel yetkilisi Sayın Meryem Sarısaltık sorunumuzu çözmüştür. Otel yanlış tanıtılıyor tanıtım kalitesinin çok altında bir tesis. Üzgünüm Barbarossa gerçekçi olmalıyız. Lütfen bu güzel konumu iyi değerlendirip tesisi daha güzel hale getiriniz. Yada gerçekleri yansıtınız. Bu karpuz değil aldık çürük çıktı at yeme .. tatile gelmişiz kalıp tatilimizi zehir mi edelim yatırdığımız parayı mı kurtaralım o saatten sonra yeni bir otel mi bulalım??

Yaşadığımız büyük sorunu aşmamızda yardımcı olan Meryem Sarısaltık Ve süreçte kahrımızı çekmek zorunda kalan ve yardımcı olmaya çalışan diğer çalışan arkadaşlar Özge Ertekin ve Berk Can Tuncer'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgiler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Club Barbarossa Kaş

Cukurbag Yarimadasi P. K 13
Kas 07580
Turkey

Şikayet Et