Ana Sayfa İletişim

Asena Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asena Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asena Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Kuşadası Asena otel
Otel giriş saati olarak 15.00 otel ayrılış saati olarak saat 11.00 belirlemiş saat 11de kol bantlarınızı söküyorlar bir daha hiç bir şey yiyemiyor veya içemiyorsunuz otelin amacı belli bir günlük öyle yemeğinden kar etmek. Günü yolculukla kaybetmemek için Ankara dan geçe otobüsle yola çıkmak durumunda kalan ve sabah Kuşadası'na ulaşan insanlar kol bantı takılmadan saat 15.00 kadar bekletiliyor odayı vermiyorsanız bile bir sabah kahvaltısını veya bir öyle yemeğini neden esirgerler anlamış değilim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
Yemekler rezalet yıllardır tadını bildiğiniz şeyleri size taze diye yutturmaya çalışıyorlar. Açıkta servis edilen yiyeceklerin üstünde saçlar dolaşıyor. Tabaklar pis doğru düzgün yıkanmıyor. Şikayetler kimsenin umrunda değil. Buranın işletmecisi bu otelin başına gelebilecek en kötü şey. Ailecek aç kaldık resmen. Bilseydik sadece oda alıp yemeğimizi dışarda yerdik ki odanın da pek iyi oldığunu söyleyemem. Tavanda tel ve yanmayan bir lamba ve çalışırken deli gibi ses çıkartan bir klima vardı.. Eğer siz de işletmecilikle yakından uzaktan alakası olmayan bir otelde kalıp paranızın karşılığını almak istemiyorsanız bir de üstüne böyle insanlara para kazandırmak istiyorsanız buyrun gelin burası sizin için doğru adres.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET !
Bahsi geçen otele gitmek mi istiyorsunuz ? Midenizi bozmak, uykusuz kalmak, minicik bavulunuzla dahi dolaplara sığamamak, en azından TV izlemeyi hak ederken küçücük ekranla tüplü tv.yi görememek, klima var ferahlarım derken yanmak gibi OLDUKÇA OLUMLU durumlarla karşılaşmak istiyorsanız derhal rezervasyonunuzu yaptırın... Kokan havlular, yataklar, değişmeyen yastık kılıfları ve geç yapılan house keeping hizmetleriyle emin olun sizde çok pişman olacaksınız... Pişman olmak mı ? Onun adı ASENA HOTEL !


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
Temizlik sıfır, yemekler bayat ve kokuyor, kahvaltidaki süt ürünleri ekşi, çalışanlar musterilere hiç saygılı değil
Banyo berbat, banyo suyu tuzlu, oda da ve banyodaki ışıkların çoğu ya yanmiyor ya da yanıp sönüyor havlular yataklar ve çarşaflar kokuyor. Yastık kılıfları değistirilmiyor, klima 32 derecede çalışıyor ve siz klima ayarina müdahale edemiyorsunuz. Tek iyi tarafı bulundugu konumdur yani denize sıfır olması. Gittigime bin pişman oldum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Saat 14.00 da girmez diye bekledik sabahtan beri hala odamız hazır değil 1 hece kalmaya geldik tatilimiz rezil oldu !!!!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpislik içerisinde
21,24 , temmuz 2015 tarihlerinde eşim 1 yaşındaki oğlum la beraber tatil yaptıkotel konum olarak ve denize sıfır olarak aslında güzel fakat hijen sıfır özellikle küçük çocuğu olan aileler kesinlikle bu oteli tercih etmemelisiniz biz tatilimizi bitirip ankaraya döndüğümüz gün oğlum hastalandı ateşlendi her tarafı kabardı hemen doktara gittik doktorun dediği el ayak ağız hastalıgıymış ve hijenik olmayan yerlerden geçermiş inanın 1 haftamız okadar kötü geçtiki yavrum ne yemek yiye bildi ve ağrılar içerisinde günlerce ağladı şimdi soruyorum yetkililere sizin çocuğunuz aynı şekilde müşteri olaralk geldiği otelde bu duruma düşse ne yapardınız burdan joly tura da sesleniyorum neden ticareti sürdürme adına bu otelle çalışıyorsunuz ve müşterilerinizi bu duruma düşürüyorsunuz ve otele gelen joly tur yetkilisine otelin pislik içnde olduğunu anlattığımda evet malesef bu otel böyle dediğini duymakta şaşırtıcıydı ben paramı hhelal etmiyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbatt
hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri bu otele gitmektir herhalde. Denize yakın konumu dışında tek bir iyi yanı yok. Personeller mahalle arkadaşınız gibi rahat. Otele giriş yaparken yetkiliye telefon aracılığı ile bilgi verirken bizim için " birileri geldi " dediler. Kullandığı kelimenin saygısızca olduğunu söylediğimde ise ; tamam bundan sonra biri kelimesi yerine kişi deriz dediler gülerek. Kahvaltısına gelince dikkatli olmanız lazım. Yoksa üstündeki sinek arı böcek vb haşeratları da yersiniz. Sıcakta beklemekten ekşimiş olmalarını söylemedim bile. Odalar pislik içinde , su borularından sesler geliyo gece uykunuzdan uyanıyorsunuz. Bunun gibi neler neler. Eksiği var fazlası yok. Paramı boşa harcamak , rezillik çekmek istiyorum diyorsanız inanın tam yeri.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHiç Tavsiye Etmem Otobusde kalın daha iyi.
Lan Berbat Bir Otel Giderseniz Pişman olursunuz amk odalarda kan izi bile var lan tırstık arkadaşlarımla 11 kişi bi odada Durduk Sabahladık 1 Gün Kalmış olmama rağmen Çok Kötüydü Otelde Kalcağınıza otobusde yada sahilde kalın daha iyi odalar 1800'den kalma amk Televizyona Baksan Tüplü ilk çıkan televizyon Berbattttttt orda kalcağınıza sahilde kalın daha iyi adamlar dolandırıcı !!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Asena Hotel Kuşadası

Kadinler Denizi No:29
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et