Ana Sayfa İletişim

Hotel Ephesia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Ephesia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Ephesia Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Hayal kırıklığı
Odalar kötü, havuzda ve denizde yer bulunmuyor. Yemekler çok yağlı ve vasat. Servis kalitesi kötü. Çok var yazılcak ancak olan oldu. Bir daha gelmem ..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
OTELİN DENİZİ SIĞ VE KUM. AİLE OTELİ. ÇALIŞAN PERSONEL GÜLER YÜZLÜ İLGİLİ ALAKALI AMA HERŞEY DAHİL OTELDE YEMEKLER BOZUK. KAHVALTIDA YEDİĞİM PEYNİR EKŞİMİŞ, AKŞAM YEMEĞİNDE YEDİĞİM ET BOZUK.EKMEK YİYEREK KARIN DOYURDUK 4 GÜN BOYUNCA SON İKİ GÜN YEMEK YEMEDEN ÇIKTIK OTELDEN. 3 KİŞİ GİTTİK TATİLE HASTALANDIK.GECE ACİLE GİTTİK İSHAL VE KUSMA ŞİKAYETİNDEN. SERUM BAĞLANDI YEMEKLERDEN ENFEKSİYON KAPILMIŞ. HEM OTEL İÇİN PARA VERDİK HEM HASTANEYE PARA ÖDEDİK SAĞLIĞIMIZDAN OLDUK. BİR DAHA KESİNLİKLE TERCİH ETMEYECEĞİM BİR OTEL.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel çok güzel ama amatör çalışan çok fazla daha insanlarla nasıl ve ne şekilde konuşacağını bilmeyenler var animasyon ekibi efsane güzel eğlendiriyorlar güzel insanlarda var yani :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel çocuklı aileler için oldukça ideal bir otel ki gelen bütün aileler de zaten bunun farkında. Eğer ki eğlence, hareket ya da sessiz sakin bir tatil istiyorsanız aradığınız adres tam olarak burası değil. Yemekle genelde hindi ağırlıklı, lezzetleri yerinde özellikle tatlıların. Burda aç kalmak imkansız denebilir. Her damağa hitap edebilen yemekleri var. Çalışanlar çok güler yüzlü. Animatörler dışında. Odalardan en güzel ise bence zemin kat bahçeli olanlar. Özellikler küçük çocuklu tatil yapıyorsanız en iyisi. Bırak çimenlere ister oynasın ister gezinsin. Benim için kısa ama keyifli bir tatildi, 20 yaşında olmama rağmen. Denizle ilgili dalgalı vs diyen olmuş gününe ve saatine göre değişiyor. İlk geldiğim gün deniz berbat görünüyordu giremedim bile ama ikinci gün pırıl pırıl bir deniz vardı karşımda. Balıklarla beraber yüzdük. Tek sıkıntı denize girişin ilk kısmı biraz taşlı ama bir kaya var onun ordan girerseniz çok rahat edebilirsiniz. Burda tatil yapmayı planlayanlara vazgeçmemelerini öneririm.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSuperrr
Neyi kötü anlamış değilim tabiki tercih meselesini 5 gu ailecek kaldım tesis guzel temiz havuz temiz yemekleri çok güzel personel super
Yerimi ayirttim bayramda ordayım


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötü skddlmdkdlf
Böyle otel olmaz olsun havuz çok pis yemekleri bozulmuş yemek çok kötüüüüüü kfkflfldmdmmdmxmxmfmcmmflföföföcçcöxmsşşdşçflfşflgkfkşd


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumabi herşey iyi güzel hoş fakat Ben futbolu Akademi Ligde oynayan birisiyim Orada çalışan kişi küfür etmek istemiyorum beni Halısahaya almadı bu sene yine gideceğiz Bu seferde öyle yaparsa olay Çıkarmazsam adam değilim otel yöneticisininde haberi olsun


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSüper Ötesi
Yorumları okudum da aynı otelde miyim diye merak ettim :)
5 tane havuz var, illa ki biri size hitap edecektir (biz denizi tercih ettik)
Denizin dalgalı olması otelin sorunu değil Ege'nin sorunu. Ne yapsınlar duvar mı örsünler :)
Yemekleri doğrusu ben beğenmedim ama kardeşim bayıldı nedense.
Özellikle çalışanların yardımseverliği etkileyiciydi
Bize direkt hizmet edenlerden çok dolaylı etki yaratanlara önem verdiğimden olsa gerek temizlik görevlileri çok iyi çalışıyorlar. Bu da hijyene önem verdiklerini gösterir.
Ha bi de şarapları diğer otellerdeki gibi olduğundan kötüydü ya da iyiydi diyemiyorum; aynıydı


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Ephesia Kuşadası

Ilica Mevkii
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et