Ana Sayfa İletişim

Sea Pearl Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sea Pearl Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sea Pearl Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Berbat
Kesinlikle gidilmez 5 gün boyunca tatlılar aynı yemekler bir önceki gün kalan yemeğe malzeme eklenip getiriliyo. Hazır dondurulmuş köfte hamburger kadınbudu köfte çıkıyo. Kahvaltıda yumurtalar morarmış. Şikayetlerinizi dinliyo gibi yapıp kimse ciddiye almıyo yetkili kimseyi bulamıyorsunuz çalışanlar stajyer öğrenci. İçeçekler bile plastik bardakta. İki aile gittik Kesinlikle paramıza yazık oldu.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat sistem
Koymuşsunuz komilerin başına şef diye ,egolu deliyi,kafayı sıyırmış küfürbazı,gelene geçene tehdidler küfürler,orada çalıştığıma bin pişmanım,o kişi o gereksiz egolu kişi gitmeli oradan,yoksa herkesin ekmeğiyle oynamaya devam edersiniz, stresten tam verimli çalışamıyoruz,düzensiz şiftler, düzensiz izinler, hammal gibi masa taşımak,yetersiz antre saati,çalışılacak bir yer değil orası


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sea Pearl Hotel Kuşadası

Kadinlar Denizi
Boyalik Mevkii
Kusadasi
Turkey

Şikayet Et