Ana Sayfa İletişim

Tusan Beach Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tusan Beach Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tusan Beach Resort Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Otele girerken başladık.. erken varış yaşandığından dolayı resepsiyondaki çalışanlar sinirlendiler.Sırf resepsiyondakiler değil ,tüm çalışanlarda bezmiş , mutsuz bi tavır var .çay isterken , tuzluk isterken vs. çekiniyor insan.. onuda geçelim temiz değil , içecekler fiyasko.. her şey mi kötü ? tabi ki değil ; deniz mis .. akşam yemekleri lezzetli .. ama hepsi o kadar , yazmadan geçemeyeceğim biri var , kahvaltıda omlet yapan bayan ; enerjisi , samimiyeti , güler yüzü takdire şayandı. söyleme fırsatım olmadı , umarım yazdıkları okur


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi pişmanız
1-Otel eski havuzlar küçük
2-hamam sauna vs ücretli
3-alkoller su gibi
4-otel de içme suyu sıkıntısı var yanınızda su götürmeniz gerek
5-personel ilgili alakalı değil çoğu ekstracı
6-mini bar ilk sefer ücretsiz sonra ücretli
7- yemekler tatsız uzuuuun kuyruklar oluyor
8-odalar çok küçük
9-bebek yatakları eski ve yırtık
10-sabah çay için kuyrukta tartıştım :(
11-çay bardakları genelde pis önce yıkamanız gerek
12-klimalar eski verimsiz
13-verilen rakı markası sedir mi ne
14-yemeklerin üstünde arılar
15-yemekhaneden ! Odaya su götürme telaşı
16-şenzlong az kapma telaşı
17-kırmızı et yok gibi varsa içinden tavuk çıkabilir:)
18-görünüme aldanmayın
Aksini iddia eden altına yazsın hodrimeydan zamanınıza ve paranıza yazık biz yandık siz yanmayın..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMerhaba bayram sonrası konaklama yapacağız tatilimizi ödedik aldık ama yorumları şimdi gördüm hiç iyi bir yorum yazan Yok şok oldum 5 yıldızlı otel diye gidiyoruz ama bakalım inanılmaz hayalkırıklığı inşallah bu kadar kötü değildir 😏


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSefalet
Temizlik berbat, abartmadan söylüyorum, çamurlu çarşaf, ayakla basılmış yüz havlusu, altı gece kaldık, lekesiz bir yek çarşaf ve havlu ile karşılaşmadık. Zaten bazı temiz diye asılan havlular kullanılmış gibi kokuyordu... Bebek yatağı kalmadığı için koltukta yatırmayı önerdiler ki parası ödenmiş ve bebek şduğu bildirilmişti, koltuğu yatak yaptılar, bebeğimiz düşünce, kavga gürültü bir park yatak buldular, karanlıkta ne getirdiklerini göremedik, içinde yatak dahi olmayan tuhaf bir eski park yatağı etrafından havlu ve çarşaflar sarkarak getirdiler, bebeğimizi içine yatırdık, karanlıkta ne olduğunu görmedik, sabaha kadar uyumadı bebeğimiz, aramızda yatırmak zorunda kaldık. Şikayetlerimizi sadece resepsiyondakiler dinledi, ısrarlı taleplerimize rağmen yanıt alamadık. Terbiyesizlik derecesinde ilgisizler. Yemekler berbat, sadece hindi var. Sahil fena değil... Başka iyi bir taraf yok. Stajyerler çoğunlukta, personel yok.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
Otel hizmet ve kalite bakımından kesinlikle 5 yıldızı haketmiyor (her şey dahil anl(m)ayışı farklı uygulanıyor galiba yada daha önce gittiğimiz oteller bonkördü)3 ten fazla olamaz, odaya girişimiz öğleyin 12-00 olmasına rağmen giriş saatimiz (çeşitli bahaneler ileri sürülerek) yarım yamalak temizlenerek saat 16-00 da yapılabildi (gitti bir gün), yemekler kalitesiz bolca salata, makarna,patates türü yiyecekler var 2-3 çeşit vasat ana yemek ve sabredip bekleyebilirseniz 2 çeşitte ızgara (tavuk,balık) alabilirsiniz. Minibar birdefaya mahsus veriliyor (meşrubat ve su), diğer taraftan doğru düzgün bir çay içemiyorsun hadi çay lüks diyelim su niye gıdım gıdım veriliyor anlayamadım 1,5 lt bir su alabilmek (odadan in- çık yapmamak için 2-3 tane istememe rağmen) için yarım yada bir saat beklemek gerekiyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Gerçekten biraz dinlenelim, kırk yılın başında değişiklik olsun diye gittik ama o kadar mutsuz döndük ki anlatamam. Otele girdiğimizde zaten hijyen eksiklikleri hemen göze çarpıyor, odada annem ve babama yatak var bana yok? Yoğunluk varmış tekrar gelip yatak yapıldı. Hadi olabilir. Saat 2 hiriş saatimiz, oda hazır değil sizi yemeğe alalım dediler iyi dedik, aman yarabbim ben o an zaten kaçıp gitmek istedim. Para peşin ödenmiş olmasa hiç durmazdık. Arkadaşlar bakın, yemekle öyle arası olan insanlar değiliz , az öz yeterli. 3 gece kaldık, salatalık domates bile yiyemedim. Her şeyde bir koku var, o yeşillikler günleeer önceden doğranmış orda bekliyorlar gibi, turşuların bildiğin içi geçmiş. Ya sen beş yıldıZlı otelsin? Kalburabastı hamurundan 3-4 çeşit tatlı amaa yüzlerine bakılmaz( nimete böyle demek zoruma gidiyor da açık konışmak zorundayım) arkadaşım doldurmuşsun çocuklu aileleri, o çocuklara bi puding yap be. Yazın sıcağı oraya uyduruk da olsa bi dondurma makinası koy be.pasta koy be. Şeftali, karpuz, elma. Başka çeşit meyve yok. Onlar da pazarda çürükler kalır ya onlar gibi. Karpuz peynir ekmek yiyeyim bari diyosunuz, onu da yiyemiyosunuz. Her şey dahil ve dünyanın parası ama bir çeşit et, yenemeyecek kıvamda balık? Yine açsın. Soğanı soslayıp kızartmışlar, gören kalamar sanıyor, çalışan kalamar sanıp saldırıyolar diyor, pardon, saldırmak nedir? Sen insanları aç bırakıyosun, ordan burdna kısıp ailemle tatil yapayım diye geliyor insanlar. O sıcakta 14 yaşındaki çocuklar ter içinde çalışırken zaten dünyanın en güzel yemekleri de olsa yok yani iştah kalmıyor. Bunları buraya yazıyorum ama şeflerle ve duty managerle de gidip konuştum. İkisi de yemeklerden ve hijyenden herkes şikayetçi, üst tarafa bildirdik( o üst taraflar yok mu zaten gözleri parayla dönmüş üst taraflar) cevap bekliyoruz dediler. İyi de bizim tatilimize olan oldu. Yani gerçekten ilkkez hayatımda böyle bi yorum yapıyorum zira çok sinirim bozuldu. Öğlen çıkan peynirli pizza ile bütün gün durduğumu söyledim. Annem babam zaten odadan çıkamadılar, daha doğrusu tuvaletten, rahatsızlandılar( siz anladınız). Güzel yanı.. Deniz. Güzel bir deniz, ılık ve kum. Ama o kadar keyifsiz oluyorsunuz ki o da yetmiyor. Yaşlarının çok küçüklüğüne rağmen personel sıkıntısı yaşamadık. Yani arkadaşlar, g i t m e y i n!!!!! Kimseleri göndermeyin! Her yıl 10-30 kere tatile çıkan birine koymaz da, taa abimin yurt dışında çalışıp bize süpriz yapıp gönderdiği bi tatilse kimse kusura bakmasın, çok dokunuyor!!!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat iğrenç
İlk hevesle gittiğimizde hotele sevindik ama otele girdiğimde öZzellikle resepyondaki bi beyin küstah konuşmasından basladı memnunsuzluğumuz.saat 2de giriyoruz 12de odadan cıkış yapıyoz ben ilk defa böyle bi durumla karşılaşıyorum. Otelin yemekleri tek kelimeyle iğrenç az çeşitler var bide ızgara tarzı hiç yiyemedik.Birdaha hiç gitmem böyle rezalet otele benim gözümde 5 yıldız değil 3 yıldız burası kimseye tavsiye etmem paranızla rezil olutsunuz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMerhaba, her sene tüm akrabalar 2 günlük toplanırız bir otelde bu senede TUSAN a gitme gafletinde bulunduk. Tek iyi yanı odalar temizdi onun dışında her şey berbat. yemek çok kötü. kahvaltıda çay bitiyor yenileyen yok. servis berbat. geç kahvaltı 11,00 da bitiyor sözde 10,40 da bana kalkmamız gerektiği söyleniyor. Ayrıca kalabalık olduğumuz için masaları birleştirelim dedik son akşam tamam dediler bir baktık ayarlanmamış biz yapmak istedik yasak dediler.. saçmasapan bi yer...SAKIN GİTMEYİN PARANIZA YAZIK!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Tusan Beach Resort Kuşadası

Tusan Beach Resort
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et