Ana Sayfa İletişim

Majesty Adakule Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Majesty Adakule hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Majesty Adakule Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

2 kişi kaldığınız oda için oda kartı vermiyorlar , odaya girebilmek için her seferinde resepsiyona giderek odayı actiriyorsunuz , enerji kartı adı altında bir kart yalnızca odadaki elektriği çalıştırıyor ancak diyelim ki odada cüzdanızi unuttunuz 5 kat aşağıya inip resepsiyondan bir görevli alarak odayı actiriyorsunuz, bu uygulamaya isyan ettiğinizde ise ınanilmaz kaba bir muameleye karşılaşıp elinizden geleni yapın bizde böyle diyen bir resepsiyon görevlisine muhatap oluyorsunuz. Bir tatil oteli düşünün ki her odaya giriş çıkışinizda resepsiyondan bir göreviyle odanıza giriyorsunuz asla tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum2 kişi kaldığınız oda için oda kartı vermiyorlar , odaya girebilmek için her seferinde resepsiyona giderek odayı actiriyorsunuz , enerji kartı adı altında bir kart yalnızca odadaki elektriği çalıştırıyor ancak diyelim ki odada cüzdanızi unuttunuz 5 kat aşağıya inip resepsiyondan bir görevli alarak odayı actiriyorsunuz, bu uygulamaya isyan ettiğinizde ise ınanilmaz kaba bir muameleye karşılaşıp elinizden geleni yapın bizde böyle diyen bir resepsiyon görevlisine muhatap oluyorsunuz. Bir tatil oteli düşünün ki her odaya giriş çıkışinizda resepsiyondan bir göreviyle odanıza giriyorsunuz asla tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÖnce tatil ne olduğunu öğrensinler sonra gelsinler
Hem ucuz hem kaliteli tatil ...Nerede görülmüş Kardeşim
Sen gel oteli satın almış gibi insanlara Show yap sonra ben para ödedim de :) yok yahu diğerleri ne yaptı...
Önce Tatile çıkmadan ...Sözlük anlamına Türkçe İngilizcesine bak "Holiday" ;-) Havuz kurallarını oku Restoranın barın kurallarını .Salak gibi ona buna saldırma ...Tabii her-şey dahil yahu. Karnı doysa'da gözler aç ...çöpe gitsin dök içmesen de al vs ...ama Önce tatil yapmayı öğreneceğiz....Birde şu tipler var bütün otellere gittim ilk defa böyle bir şey görüyorum "Yalan kardeşim yalan ..Aman söylenecek çok şey var ama uzatmak istemiyor...Yolluk isteyenler mi görmedim...damacaya su dolduranlar mı ...çatal bıçak çalanı mı daha neler neler ..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdaha iyisini beklerdim
BU OTELE GİTTİĞİMDE MORALSİZDİM ZATEN İŞİN GARİP TARAFI ORDA DAHA ÇOK MORALİM BOZULDU NEDENMİ ÇÜNKÜ YEMEKLER ETKİNLİKLER KÖTÜYDÜ.ÖZELLİKLE AKŞAM YEMEKLERİ MENÜ SIFIR HEP AYNI VE SANKİ BİRGÜN ÖNCESİNDEN KALANLAR TEKRAR SUNULMUŞ HAVASINDA .İÇERİSİNDE SADECE ÜST KATINDA BAR MEVCUT ODA BAR HAVASINDA DEĞİL ÖZELLİKLE YETKİLİLER BU KONUDA ÖZEN GÖSTERMELİ YOKSA GELEN ZİYARETÇİLERİN TEKRAR GİDECEĞİ ADRES OLMAYACAKTIR .TEK ZEVK ALDIĞIM YABANCILARLA GİTTİĞİM MERYEM ANA GEZİSİYDİ .


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKesinikle daha güzel de olabilirdi.
Bu otelde 5 günlük tatil yaptık. Hiç memnun kalmadık. Yemekler çok kötü. Kahvaltıda çıkan simitler ve gevrek hiç taze değildi, 3-4 günlük. Akşam yemek çeşitler az ve hiç kaliteli değil. Genelde dışarda yemeyi zorunda kalıyorduk. Personel güleryüzlü ve ilgili değildir. Eğlendecen tek bar var yukarda. Kule bara gittik. Fiyatlar çok yüksek. Soda 10 TL, su 5 TL. Böyle bir şey Antalyanın en kaliteli barlarda bile görmedim. Tek beğendiğimiz şey - odanın temizliği. Gerçekten iyi yapılıyordu. Adakule otelin servisi ve yemekleri 5* standartlara uygun değildir. En fazla 3* kalitesine sahiptir. Kendim Antalyada 5* otelde çalışıyorum, o yüzden yorum yapabiliyorum. Tatilimiz güzeldi ama servise çok üzüldük. Tavsiye edemeyiz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Majesty Adakule Kuşadası

Bayraklidede Mevkii
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et