Ana Sayfa İletişim

Alish Hotel Resort & SPA Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Alish Hotel Resort & SPA hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Alish Hotel Resort & SPA Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

kabus gibi
gittiğim en berbat oteldi.fiyatına göre de sezonuna göre de herşeyiyle berbattı.2 gece kaldık otelde.havuzu çok küçük 300 kişilik otel kesinlikle havuza giremiyorsunuz.yemekler ise tam bir rezelat.otele gitiğim akşam yemekten sonra rahatsızlandım eve geldim hala düzelemedim.karın ağrısı bulantı..sabah çıkardıkları böreklerin üstüne şerbet döküp öğlen tatlı olarak servis ediyolar.akşamüstü çıkardıkları kek vardı tadı yencek gibi değil 1 saat sıcakta kalıyolar kalanların üstüne çikolata sosu döküp akşam yemeğinde tatlı olarak koymuşlar.snack saatinde çıkan hamburger köftesi tavuk kıymasından..akşam çıkan tavuğu ertesi gün öğlen çorbanın içinde veya salata olarak sunuyolar..gerçekten çok sağlıksız.revirine gittim ağrı kesici istemek için kapalı oldugu söyledni resepsiyona sordum onlarda yok dedi.her şeyi geçin havuz küçük olabilir fiyatına göre normal dersiniz belki yemeklerin o durumu çok kötü gerçekten. otele girer girmez asansörde kaldık zaten küçücük asansör 3kişilik 2 kişi kaldık. paranıza sağlığınıza yazık gitmeyin..bu fiyata çok otele gitiim böylesiyle karşılaşmamıştım.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTESİSE YAZIK OLUYOR
20/8-24/8/2014 tarihleri arasında Kuşadasında bulunan Alish Hotel de tatil yaptım, yorum arayanlar için aşağıdaki değerlendirmeleri yapabilirim;
1- odalarda internet çekmiyor
2- tesiste 2 adet 3er kişilik asansör var hem yetmediği gibi sık sık arıza yapıyor,
3- sütlü tatlılar su ile yapıldığı için yenecek gibi değil.
4- yemekler iyi diyebilirim,
5- havuz da 1 adet duş varmış, ben 2 gün sonra tesadüfen öğrendim, çünkü çok arkalara koymuşlar, insanlar yağlı olarak havuza giriyorlar ve durum çok kötü oluyor.
6-2.günde temizlik istediğimizde odaların sadece toparlandığını, havluların ve çarşafların değiştirilmediğini gördük.
7-2 çeşit meyve var.
8- hotel yeni,görüntü güzel
9-animasyon yok gibi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Alish Hotel Resort & SPA Kuşadası

Şikayet Et