Ana Sayfa İletişim

Carina Apartments Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Carina Apartments hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Carina Apartments Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbat
Merhaba ,

19.06.2013-22.06.2013 tarihleri arasında Kuşadası Merkezde bulunan Hotel Carina'da tatilimi yapmak için tatil budur com.dan satıl aldım aynı tarihlerde otele gittim .Evli arkadaslarımla birlikte satın aldıgımız tatilden memnun kalmadık bunun dısında otelde sabah kahvaltısında domuz eti bulunduruluyor.Servis saatleri internet sitelerinde 07:00 ile 00:00 arası oldugu yazıyor ancak 00:00 dan sonra yabancı turistlere servis yapıldıgını gözlerimle gördüm ve fotograflarını cektim.Gitmeden önce oteli aradık minibar oldugunu söylediler gittigimizde hiçbir odada olmadıgını söylediler.Daha sonradan sabah kahvbaltısında domuz jambonu oldugunu ögrendik bildigim kadarıyla yasak Türkiye'de domuz eti kullanımı hizmet veren yerlerde ayrıca yasak olmasada belirtmeleri gerekiyor ben müslümanım o otelde yabancılar yiyor olabilir ama bilmeden yemek zorunda kaldım defalarca kustum ögrenince.Tatilimiz eziyet oldu bize .Biz Türklere oda servisi 00:00 dan sonra yok ama yabancılara var kaldı ki hepsi ucuz seyler istiyor kendi ülkemizde ybize yapılan bu ayrımcılıgı anlamıs degilim çifte standart uygulanamaz.Tatil budura da sikayet ettim bu adamlar vaadettiklerini yapmıyor diye onlarda takmadılar son care size yazıyorum burayı denetleyin lütfen sabah kahvaltısını özellikle domuz eti kullanılıyor ve yazmıyorlar üstüne ,Türk tatilcilere oda servisi yapmıyorlar minibar yok diyorlar yabanmcı turistlerer odasına minibar cıkartıyorlar ,internet parasız yazıyor hem tatil budur da hem sitelerinde bizden ücret istediler saat basına ben paramı bu insanlara helal etmiyorum bu gibi oteller Türkiye'nin turizm alanında imajını zedeliyor umarım siz dikkate alırsınız ve bana geri bilgilendirme yaparsınız baskalarının da bizim gibi canı yansın istemem gercekten.Otelin internet sitesi linki http://www.hotelcarina.com.tr/


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Carina Apartments Kuşadası

Yilanci Burnu Mevkii
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et