Ana Sayfa İletişim

Phaselis Rose Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Phaselis Rose hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Phaselis Rose Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Felaket
Otel tek krlimeyle rezaletti. Bu gece son gecem cikmak icin saat sayiyorum. Yabanci turistlere sonsuz hosgoru anlayis yalakalik, yerli turistlere deger verilmeyen bir itel. Animasyonu kafalarina gore iptal edip yabanci turistlere ozel eglence duzenleyecek kadar kotu bir musafirperverlik. Odalarin temizligi cok kotu yatagin icinden bocekler cikti. Yemekler cok kotuydu ayni seyler her gun her gun sunuldu. Animasyon adi altinda rus turistlere ozel eglenceler yapildi. Bi daha ugramayacagim kimseyede tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Phaselis Rose Kemer

Tekirova Kemer

Şikayet Et