Ana Sayfa İletişim

Eftalia Resort Hotel - Eftelya - Eftalya Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Eftalia Resort Hotel - Eftelya - Eftalya hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Eftalia Resort Hotel - Eftelya - Eftalya Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kötü ve keyifsiz.
Her yerde kuyruk çay bile yok. Yemekler berbat.gel me yin! !! Aqua ya kanmayın. Sırf aqua yla olmuyor.renkli muhallebilerle tatlı olmaz.paranız yazık etmeyin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHenüz planlıyorum.
Arkadaşlar tatil planlıyorum ama bu yorumları görünce (iyi sandığım oteller bunlar) otelden vazgeçip çadır kurasım geldi.Nedir bu durumlar böyle ! acaba fazlamı hizmet bekliyoruz.Yoksa ufak tefekte olsa varolan sorunları abartıyormuyuz.Şikayet edilen otellerin bazılarında kaldım,bir sıkıntı yaşamadık.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
2016 yılının haziran ayında eftalıa marin de idim gitmeden yorumlarara baktım vede ilk gidecehimden çekindim ama hiçte öyle dehilmiş gitihime pişman olmadım gayaet iyidi 2017 nin ağustos ilk haftası agua dan yer ayırtım herkese tavsiye ederim hizmet eden arkadaşlardan ve sahibinden allah razı olsun teşekürler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Doctorunuz hemsırelerınız sıfır hıc bişey bilmiyorlar ancak hastaneye gonderiyorlar bizi kazıklamaya çalışıyorlar


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
ben yıllardan beri tatil yaparım eftalia otelleri kadar kötü hizmet veren tesis görmedim.plastik bardaklarda ikramlar bardaklar leş olmuş.her yer bardak iğrenç görüntüler bardakları çöp poşeti ile toplamaları da tam rezillik.demek ki çöp ama kullanıyorlar.garsonundan barmeni ne hatta bar sorumlusu bile insanı azarlar gibiler sanki dövecekler..otel her şey dahil diye ücret alıp verdikleri yekta rakı mirage votka ve cin ne oldukları belli degil.hatta yemek te rakı yok diyecek kadar rahatlar.yemek salonunda 3 tane klima var ama kapatıp insanları pişiriyorlar.onca para verip 3 aile gittik ne keyifle bir yemek yedik nede kahvaltı edebildik sıcaktan. kaydıraklarda sıra beklemektek yıldık resim de gördüm ama 1 kere bot ile kayamadım.5 gün kaldım 1 duble rakı içemedim.animasyon 5 gecede ya danscılar tanga ipli 3 gece bir gece sihirbaz cocuklar için bir gece sacma sapan yarışma animasyon sıfır. bir daha kesinlikle gitmem gidenin de allah yardımcısı olsun.tesisin face sayfasında kötü olan yorumları engelliyorlar bilginize benim yorumum yok .yorum yazdırmıyorlar


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat, Kesinlikle Gitmeyin
Temmuz ayında otelden 5 gün rezervasyon yaptırım gittim, Ama 3 gün dayanabildiğim oteli kaçarak terk ettim.
Yemekler çok kötü, temizlik çok yetersiz ve müşteri hizmetleri ve çalışanlar çok saygısız. Doğru dürüst bir yemek yok, uyduruktan ızgaralar ve uyduruktan sebze yemekleri var. Doğru dürüst et yemeği yok ve tatlılar berbat ve çeşit yok... Gerçekten çok kötü bir otel, kesinlikle tavsiye etmem. Hatta biraz zorlarsanız çalışanlar sizi dövebilir. Dikkat...
Ayrıca para iadesi yaparız diyorlar ama geri almanız Aylar sürüyor. (ben 1 aydır halen iade alamadım). Otelde muhatap olabileceğiniz yetkili birisini bulamazsınız. Müşteri hizmetlerinde para iadesi yapan bayan çok saygısız ve kaba.
Kesinlikle tavsiye etmem, gidin 3 yıldızlı otelde kalın buradan daha iyi. Bu paraya bu kalite çok kötü.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
Kaydırak dışında 3 yıldızlı otelden hiç bir farkı yok kırmızı et bu otele hiç uğramıyor tavuk patates ve makarna bol ana yemek zayıf görevliler kaba ilgi yok çocuk için yatak yerine kanepe koymuşlar verilenpara ile 3 yıldızlı otelde aynı hizmet ile 15 gün tatil yapılır


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
İyi günler, Yukarıdaki tarih aralığında tatile gittik tatilmi yaptık işkencemi çektik bilemiyorum. Eftalia Marin den bahsediyorum. Otel yapılmış iyi verdiği hizmet onun gibi otele hiç yakışmıyor. Oda hizmetleri yok,hijyen sıfır, yataklar ve havlular zorla beş gümde bir değiştiriliyor, hergün ana menü aynı, banyolarından akan su oda içerisine akıyor. Çalışan personel de bir tane tebessüm yok, Otelde iadareci denen kimse yok. Havuzlarında temizlik yapılmıyor. Yerli turistlere hiç değer verilmiyor.Önceki seneler aynı otel zincirinin Eftalia Village ye üç defa gittim her şey dört dörtlüktü kötü denecek bir şeyle karşılaşmadım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et