Ana Sayfa İletişim

Vizyon Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Vizyon Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Vizyon Otel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

REZALET
Hayatımda gördüğüm en berbat otel. Heryer pislik içinde. Odada böcekler cirit atıyor. Sabah kahvaltısına koydukları balın içinden karınca çıktı. Öğlen ve akşam aynı yemekler. Mutfakları pislik içindeydi.Zaten 1 hafta boyunca makarna pilav barbunya ve kokmuş köfteden başka bir şey yoktu her akşam dışarda yemek zorunda kaldık. Denize uzak zaten yakın olsa da deniz pis. Otelde personel yok, bu nedenle köylerden günübirlik eleman getiriyorlar ve hırsızlık olayları yaşanıyor. Kimin kim olduğu ve otele giren çıkan belli değil. 2 de giriş yapacağımız otele saat 6 da girebildik. o saate kadar odalar hala temizlenmemişti. Zaten temizlik dedikleri tek şey çarşafları değiştirmek olmuş ama onlarda lekeliydi. Tuvalet ve duşlar içler acısı bir halde. Odaya girdiğimizde perde yoktu. Sakın yolunuz düşmesin, hayatımda gördüğüm en kötü oteldi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoteli kesinlikle tavsiye etmiyorum denize uzak bir kere bizi odalar dolu diye bodrum kata verdiler leş gibiydi itiraz edince de yan otelleri olan bitez vizyon hotele gönderdiler orasıda tamamen kötüydü kanmayın otele her yer pis ilgilenende yok siz yanmayın


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Vizyon Otel Bodrum

Şikayet Et