Ana Sayfa İletişim

Blue Velvet Hotel - Mahmutlar Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Blue Velvet Hotel - Mahmutlar hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Blue Velvet Hotel - Mahmutlar Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Çok kötü
Tatilsitesi.com sitesinden blue velvet oteli için 5 gecelik satın alma yaptık.Ancak otele ulaşıldığında Bakımsız ve tatil diyilebilecek bir yanı olmadığı anlaşılmıştır.tatilsitesi.com müşteri hizmetlerini arıyarak başka otele fiyat farkı ile transfer yapmalarını rica ettik ancak ceza olarak 2 gecelik extradan konaklama bedelini keseceklerini söylediler.bu durumda yüzlerce yol katederek ve hayalini kurarak gidilmiş olan tatilde mağdur bir şekilde bırakılınmıştır:(Pislik yuvasi = hastalik
Hotel resmen dökülüyor böyle rezalet olamaz neden kimse bakmiyor bu tür hotellere
Bu kadar pis biryer gercekten görmedim
Bu hotele git üzerine para verelim deseler yeminle gitmem
Yastik yorgan sari lekeli birde kokusu igrenc, sahibi ruslara alismis heraldeki hic temizlik yok
Ruslari doldurmuslar hotele, kesinlikle gitmeyin derim
Odalarin kapi altindan bakin odanin ici görünür o kadar acik. Kapilar dogru düzgün kitlenmiyor rezalet
Bardaklar kirik, tabaklar kirik dikkat edin bakim denen hicbirsey yok hotelde yaralanmayin
1 gün kaldim mecburen, baska hotel bulana kadar ve cok sukur buldum arkama bakmadan kactim resmen
Puan verecek olursam 0 üzerinden -5
Pisligin tanimi nasil yapilir bilmiyorum görmeniz lazim
REZALET
inanmayanlar, kötüledigimi düsünenler hotele girip bakmasi ücretsiz gidip bakabilirsinizRezalet
1000 KM yol gittim otele geldim otel personeli neden geldın gibi tavır sergiledi ..burası rus oteli neden geldin ..ardından odaya cıktım rezalet oda leş gibi yastıklar çarşaf nevresimler havlular sapsarı ve pis kokulu..otel sahibine yastıkların havluların değiştirilmesi gerekdiğini söyledim otel sahibi personel gitti yarın değiştiririz dedi dayanamadım hastalık kapmamayım diye oteli terk ettim..tatili aidığım firmaya arardım firmaya durumu izah ettim firma araştıracagız dedi..bir gün sonra firma aradı oteli haklı gördü firmalar otellerden yana tavır serğiliyor..internette gördüğüm odayla ,karşılaştığım oda tamamen çok farklıydı...paramı iade etmediler.. Bu Otele 10 üzerinden 0 puan veriyorum bedeva tatil deseler asla yemekler rezelet personel rezaletrezil
3 yıldıza kanarak gittik duruyor,resmen pansiyon.Açık büfe yazdığın bakmayın;ne olduğu belli olmayan yeni icat çorba,hazır köfteden veya tvuktan yapılmış bir yemek yanınada makarna veya pilav.işte bütün sıcak yemek bu kadar.üstüne yemeğide kendiniz fazla alırsınız diye başında aşcı veriyor.Tatlıyı unutun çünkü yok.
sahil rezil.deniz tamamen taş ve hep dalgalı,biz ordayken dalganın çarptığı iki kişi yaralandı.
havuzunu özellikle yazacağım;oğlum havuz suyunun mikroplu olmasından dolayı kulaklarında iltihap oldu.havuzun dezenfekte edilmediğini siz burdan anlayın.
odalar rezil,kaldığımız odada bir buzdolap vardı ki alt taraf çürümüştü,gerisini siz anlayın.  Sayfa: 1  

Blue Velvet Hotel - Mahmutlar Alanya

Şikayet Et