Ana Sayfa İletişim

Ganita Garden Club - Konaklı Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ganita Garden Club - Konaklı hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ganita Garden Club - Konaklı Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Berbat
20 yıldır bu bölgede tatile geliyorum en kotu berbat bir işletme aklı olan gelmez şuanda otelde konaklama yapıyorum paramı iade etseler 1 saniye bile durmam


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAlanya Konaklı Ganita Garden Club da eşimle birlikte 12-17 Temmuz 2010 Tarihinde konakladık.Genel olarak otelden memnun kaldık.Çalışanlar güleryüzlü ve iyi hizmet ediyorlar. Ancak kötü ve talihsiz olay yaşadık. Otelden ayrılırken fotoğraf makinamızın olmadığının farkına vardık.Samsung 5 megapiksel dijital fotograf makinamızı otel odasında unuttuk.Odayı öğlen 12:00 gibi terk ettik ve bizden sonra odaya konaklamak için giren misafir dahi olmadı. Sadece temizlik yapılmıştı.Dönüş otobüsümüz geç saat de olduğu için çantalarımızı resepsiyona bıraktık ve saat 20:00 a kadar otelden dışarıya bile çıkmadık. Odayı bizde kontrol ettik ama makinamızı bulamadık.İdari işler amiri Sn.Neçar Hanım ile birçok kez görüştük.Ancak sonuç alamadık.Konuyu Genel Müdür Sn.Hasan bey ile de paylaştık 21 Temmuz 2010 tarihinde dönüş yaptılar ve olumsuz cevap verdiler.Kısacası otel odasında unuttuğumuz fotoğraf makinamıza ulaşamadık.Umarım otel yönetimi tarafından bu durum telafi edilir.Aksi takdirde bu durumun otel için olumsuz düşüncelere meydan verebileceğini üzülerek belirtiyorum.


%38 %38 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ganita Garden Club - Konaklı Alanya

Şikayet Et