Ana Sayfa İletişim

Hotel Adalya Resort & Spa - Evrenseki Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Adalya Resort & Spa - Evrenseki hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Adalya Resort & Spa - Evrenseki Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE!
Bugün iş görüşmesine gittim hiç beklenmediğim bir şekilde karşılandım haketmediğim tavırlar ve davranışlar sergilendi eşimle olan boşanma olayımın işime yansıması beni çok kızdırdı özel hayatıma hiçbirşekilde müdahele edilmesine tahammülüm yok bunun başlıcak olduğum işime yansıtılması beni zor durumda bıraktı otelinizi şiddetle kınıyorum otelinizin büyüklüğü kadar insanlığınızda olsaydı keşke.
Sibel ÜNALberbat
gııtıgınız otelde odanızda bebegınız olmasına ragmen bocek cıkıyor ve otel ancak 3 gun sonra ılaclamaya gelıorsa. otelın otomatık doner kapısına esını ve cocugunuz sıkısıyo ve bu sıkısmayı daha bırcok mısafır yasıyor ve otel bunlara ragmen onlem almıyorsa 7 gunluk tatılınızda ala carte restoran rezervasyonunuz cıkıcanız gune yapılıyorsa ve herseye ragmen donus ucagınız gec saatteoldugu ıcın 10 aylık bebegıızın uyuması ıcın bıle ımkan vermıyorsa bır otel realet demektır.ben anıtur acentesı sahıbıyım ve ADALYA RESORT hakkında bunları dusunuyorum.  Sayfa: 1  

Hotel Adalya Resort & Spa - Evrenseki Antalya

Şikayet Et