Ana Sayfa İletişim

Karaca Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Karaca Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karaca Resort Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

gidilmeye değer
Gecen sene agustos ayinda gittik..bizim gibi tesetturlu aileler icin oldukca guzel bir yer heleki bodrum gibi bir yerde olmasi dahada iyi..sadece otel cok kalabalikti o bizim icin sorun oldu temizlik yiyecekler otel aktiviteleri guzeldi.memnun olanla da olmayan ailelerlede tanistik.tabi herkesin tatil dusuncesi ayni olmuyor senelerce once boyle oteller yoktu simdi var biz begenmiyoruz en iyisi gidip gormek..tesekkurler calisanlarda yerde tam bir aile yeri gibi  Sayfa: 1  

Karaca Resort Hotel Bodrum

Bodrum's most exciting new resort

Hawthorn Karaca Resort has a stunning panoramic view over the Mediterranean sea, exceptional quality and style, it is the perfect destination for those seeking natural beauty, deluxe accommodations, fine cuisine, and a world-class spa. The romantic setting is accentuated with luxurious accommodations and a wealth of facilities to pamper every guest.

The hotel located on the hills of Turgutreis with breathtaking views overlooking the Mediterranean sea and surrounded by Olive trees, symbol of the area. This hotel is alive by the tranquility, elegance and service it provides.

Hawthorn Karaca Resort offers its guests all year round, an unmatched personalized service in an exclusive atmosphere. Mixing aspects of contemporary design with traditional personalized service, the hotel is ideal for long aspired breaks in a tranquil yet lively environment.

ROOMS:
Each of the 90 rooms and suites are furnished with stylish contemporary decoration reflecting the charm of beautiful colors and are complemented by the panoramic sea view from the terraces. The hotel features 46 deluxe rooms, 16 studio suites, 26 executive suites and 2 presidential suites.

T +90 (252) 382 83 82
F+90 (252) 382 32 32

Şikayet Et