Ana Sayfa İletişim

Kısmet Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kısmet Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kısmet Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Muhteşemdi!
Esimle birlikte balayimızı bu otelde gecirdik,tek kelimeyle hersey kusursuzdu.Boyle bir ortam,bir manzara baska nerde olabilir bilmiyorum.Otelin bahcesini saran yasemin kokuları hala burnumuzda.Siddetle tavsiye ediyorum.Tum odalar deniz goruyor ama plaja bakan odalardan ozellikle isteyin.Hem cok daha sessiz,hemde deniz ayaklarınızın altında.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbu oetele balayına gıtmek ıstıyoruz eğer gıden varsa daha önceden lütfen bızı bılgılendırsın


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kısmet Hotel Kuşadası

Akyar Mevkii
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et