Ana Sayfa İletişim

Akbulut Otel Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Akbulut Otel Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Akbulut Otel Spa Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Güzel değil
Şuan otelde kalıyorum ve bu sıcakta 2 saattir otelde ne buz var ,nede soğuk su var... Yetkili arıyorum, yetkilisi de yokmuş otelin. Kimsenin umrunda değil yani. Yemeklerde çeşit son derece az ve yetersiz, alkollü herşey dahil deniliyor, plajda bira bile icemiyorsunuz, alkollu herşey dahil ama otelin plajında sadece su ve gazoz ücretsiz, alkollü içecekler ücretli. Hayatımda ilk defa böyle bir uygulama gördüm.geldigime çok pismanim%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTekrar Gideceğiz
Tüm yıl çalışan bir aile olarak yazları mutlaka 1 hafta tatilimizi yaparız.Çok kez 4 ve 5 yıldızlı otellerde kaldık ama buradaki rahatlığı ,samimiyeti hiç birinde görmedik.Tüm çalışanlar güleryüzlü ve müşterilerle çok ilgili,herkes işini severek yapıyor suratı asık 1 kişi yoktu diyebilirim.Yemeklere ve tatlılara gelince herşey çok lezzetliydi.Ayrıca hemen yanındaki Millipark nasıl muhteşem bir yerdir.Özellikle çocuklu aileler için tavsiye ediyoruz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummukemmel
5 gun 4 gece icin ilk kez gittigimiz otelde cok memnun kaldik ozellikle yemekleri muhtesem kilo almak istemiyorsaniz tercih etmeyin ;) ayrica 2 kucuk cocugumuzla gitmemize ragmen sikinti cekmedik personeli guleryuzlu ve anlayisli temiz bir otel kesinlikle tavsiye ederim


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Bu siteden de yorumlara baktım. Cok boş kötülemeler var. Biz balayı için geldik iki gün önce .havuzundan ve calısanlarından cok memnunuz. Yemeklerini nasıl kötüleyebiliyosunuz anlamıyorum. Gayet lezzetli ve ceşitli yemekler . Calısanlar güler yüzlü ve cözüm odaklı kişiler. İyi ki gelmişiz. Akbulut hep tavsiyelerimde olacak. Daha dort günümüz var. Umdugumdan cok daha iyi bi tatil geciriyoruz. Bi an bile düşünmeyin. Sıkıntı yaşamış olanların kendinde sıkıntı vardır bizce..


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMüthiş dinlendik..
Bu yaz akbulut otel de ilk tatilimizdi ve eminim son olmayacak hizmetlerden yemeklerden çok memnun kaldık aile işletmeleri çok görmüştüm fakat aile oteli ile ilk defa karşılaşıyoruz bu sebepten olsa gerek kendimizi evimizde gibi huzurlu ve rahat hissettik gülden hanım ve ailesine ilgilerinden ve misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz harika bir hafta geçirdik ( İlk defa evimi özlemedim :) ) e tavsiye ediyorum dememe gerek yok herhalde ... :)


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Herşey tek kelime ile muhteşemdi.Tüm çalışanlara ve otel sahiplerine misafirperverliklerinden dolayı çok çok teşekkür ederiz.Eksik hiçbirşey yoktu diyebiliriz.Güzelçamlının doğası ve otelin hizmeti bize şimdiden orayı özletti.Tekrar görüşmek ümidiyle:)


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET ÖTESİ
Güzelçamlı 4 yıldızlı AKBULUT HOTEL SPA!!! gitmeden evvel tekrar tekrar düşünün!!!45 dk yemek (3 kişilik bir aileye 1 balık)sırası bekledik. 3 yaşındaki çocuğumuz bu nedenle masadan aç kalktı. bir yetkili ile görüşmek istedik bir bayan geldi sorunu anlattık "bütün otellerde durumun aynı olduğunu, beğenmiyorsanız çekip (defolun) gidin, çıkışını verin"diye bağırıp çağıran bir yetkiliyle karşılaştık. resepsiyona daha yetkili bizi azarlamadan anlamaya çalışan birini soruyorken aynı bayan (sonradan öğrendik babasının oteli olduğu için bu kadar insanlara bağırıp çağırıyormuş) yine bağırarak geliyor "bu seferde beni resepsiyona mı şikayet ediyorsunuz, defolun gidin" diye yeniden geldi. orada başka bir erkek olsa heralde canını okurdu ki biz yine aile terbiyesi gördüğümüz için kendi paramızla rezil olup olayı alttan alıp otelden çıktık. LÜTFEN KENDİ PARANIZLA REZİL OLMAYIN.BU OTELE GİTMEYİN. KOVUYORLAR. müşteri / tatilci ne derseniz bir sorununu söylemeye çalıştığında sizi yerle bir edip moralinizi bozup, kovuyorlar. bu arada hakkını aramak için yetkili ile konuşmak istediğinizi söyleyince üzerimize yürüdüler diye iftiraya da maruz kalıyorsunuz. SAKIN HATAYA DÜŞMEYİN. biz yıllardır otele gideriz ve AKBULUT SPA da beklediğimiz kadar hiçbir otelde sıra beklemedik. yemekleri sıcak servis etmek se eğer amaç her otel ona göre önlem alıyordu ve hep sıcak yeniliyor yemekler. Bu otel bunu çözememiş(!)


%57 %14 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat,45dk.yemek sırası,Türklere saygısız ve beğenmiyorsan çek git diyen Otel yönetimi
3 yaşındaki küçük çocuğumuzla 45dk yemek sırası bekleyip sadece 1 kişilik yemek alıp çocuğumuzun 4 yıldızlı bir otelden aç kalkması ve bu konuda danışacak ilgili ye durumu izah ettiğimizde saygısız ca beğenmiyorsanız çekip gidin hemen çıkışını verin diyerek soruna çözümcü yol aramayarak otelden kovmak bizim tatilimizi zehir olmasın diye resopsiyondaki arkadaşa otelde daha yetkili birini sorduğumuzda üzerimize yürüyerek kadına yakışmayan tavırlar ile bağırarak gelip beni resopsiyona mı şikayet ediyorsun diyen Otel genel müdürü bayanın ın işlettiği güzelçamlı Akbulut Spa Hotel e gitmeyin.paranızla aç kalıp hakaret yiyip otelden kovuluyorsunuz.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Akbulut Otel Spa Kuşadası

Şikayet Et