Ana Sayfa İletişim

Palmin Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Palmin Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Palmin Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

BERBAT
2012 YILININ AĞUSTOS AYINDA AİLECE GİTTİĞİMİZ PALMİN HOTEL TEK KELİME İLE BERBATTI. NE YEMEĞİ YEMEK NEDE HİZMETLER. SABAH ÖĞLE AKŞAM HEP AYNI YEMEKLER SABAH VE ÖĞLEN KALAN YEMEKLER AKŞAM TEKRARDAN SERVİSE SUNULUYOR VE TEMİZLİK DENEN HİÇ BİRŞEY YOK. SIRF TURİSTLER İÇİN HİZMET VEREN BİR YER YABANCI ÜLKELERE HAS YEMEK ÇEŞİTLERİ BİLE VARKEN TÜRKLERİN SURATINA DAHİ BAKMIYORLAR. PERSONEL DESENİZ GAYET CİDDİYETSİZ, DÜZENSİZ. TEK BİR İYİ YANI VAR ODALARIN GENİŞ OLMASI VE YAPILAN EĞLENCE GÖSTERİLERİ. BUNUN DIŞINDA TAM ANLAMI İLE FİYASKO BİR YER KESİNLİKLE GİTMEMENİZİ ÖNERİRİM. BUNDAN ÖNCEKİ SENE VERA SANTA MARİA HOTEL E GİTTİM ONUN KADAR GÜZEL HİZMET VE YEMEKDE KALİTE BİR YER GÖREMEDİM. AÇ GİTTİK AÇ GELDİK GAYET MUTSUZ VE YORGUN AYRILDIK BURADAN.


%29 %29 %43
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
muhteşem bir tatil geçirdim .otel havuz kaydırak harikaydı ayrıca yemekleride çok beğendim.personel ,animasyoncular güleryüzlü ve yardımseverdi.hiç bir sorun yaşamadım.her şey dahil tam pansiyon konakladım,sonradan ekstra bir ücret ödemedim,buda güzeldi.sayenizde güzel bir tatil geçirdim ,teşekkür ederim.inşallah seneyede geleceğim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPERDİ
EŞİMLE BALAYI TATİLİ İÇİN AKHİSARDAN YOLA ÇIKTIK.KUŞADASINDA BAŞKA OTELLERDEDE KALDIK.TESADÜFEN PALMİN OTELE GİRDİK 1 GECELİK KALDIK VE HARİKAYDI.ÇOK GÜZEL FOGRAF KARELERİMİZ OLDU.TİTİZLİKLERİ,HAVUZUN GÜZELLİĞİ VE GÜLERYÜZLÜ PERSONELİYLE ÇOK GÜZEL İLGİLENDİLER.BALAYI TATİLİMİZİN EN GÜZEL GÜNÜYDÜ.1 GECE DAHA KALMAK İSTEDEİK FAKAT YOĞUNLUK YÜZÜNDEN ÖNCEDEN REZERVASYON YAPTIMIŞLAR MALESEF ÇIKMAK ZORUNDA KALDIK.İLK YAZ TATİLİ FISATIMIZDA BAŞKA YER ARAMAKSIZIN PALMİN OTELDE KALMAK İSTİYORUZ.BURDAN İŞLETMECİSİNE VE BÜTÜN ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.SELAMLAR.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et