Ana Sayfa İletişim

Barut Hotels Cennet Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Barut Hotels Cennet hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Barut Hotels Cennet Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Berbat
Beş yıldızlı otel plajı denize sıfır diye gidiyorsunuz sezlongunuzun yanına 10 15 kişilik serseri grup havlu atıp yanınızda havlu arasında soyunup giyiniyor,donla,militia,athlete denize giriyor.köpeklerini sokuyorlar. Beş yıldızlı otel diye gidiyorsunuz halk plajında denize giriyorsunuz.sikayet ettiğinizde yapacak birşeylerinin olmadığını belirtiyorlar.LÜtfen sitelerinde plajlarının bu şekilde olduğunu belirtsinlerki millet kendini ona göre ayarlasın.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel ötesi
otel hakkında söylenebilecek tek şey var: kesinlikle mükemmel. deniz harika şezlong problemi yok. şezlong bulamadım dediğiniz anda size hemen bir tane buluyorlar. deniz mükemmel. yemekler şimdiye kadar yediklerimin en iyileriydi. içecekler çok kaliteli. çalışanlar çok güleryüzlü. tek sorun odaların küçük olması ama bu kadar iyi hizmetin karşısında odalar hiç gözünüze batmıyor. ben orda geçirdiğim tatilden fazlasıyla memnun kaldım ve başka otel aramaya gerek yok. artık ütün tatillerim bu otelde geçecek :)


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
Şikayet edecek bir şey yok.5 yıldızlı otellere para verip de aç kaldık diyenlerin tercih edecilecekleri bir otel.
Adı gibi cennet, sessiz ve sakinlikten hoşlananlar için uygun


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Barut Hotels Cennet Side

Şikayet Et